Kŕče v nožičkách, potenie hlavičky, zovretie ručičiek alebo hračky

danka1328
18. jan 2017

Ahojte mamičky , chcem sa opýtať či niektoré vaše detičky to nemali, synček začal asi v 5 tich mesiacoch , silno sťahovať nôžky k sebe a do krca k brušku, tak isto aj rúčky , buď zobral body a silno ich tahal alebo keď mal hračku tak ju silno stláčal , úplne sa spotil hlavne na hlavičke , bol aj červený v tvaricke, robil to asi 3 mesiace, doktorka nás vysmiala že to je len jeho zlozvyk no mne to nedalo a pýtala som si papier k neurologicke a ta pre zmenu nám povedala že si robí dobre , no zaskočila má neskutočne , tak som sa zbalila a išla preč , no potom to robil už len sem tam hlavne keď sme ho naobliekali alebo keď bol už unavený , no robil to fakt len sem tam tak som to neriešila ale teraz keď ma 15 mesiacov to začal zase robiť skoro celý deň , vonku nám chodiť vôbec nechce lebo hneď sa stiahne do krca , pokeci nôžky a neurobí ani krok ;( už som zúfalá , idem zajtra k lekárke ale čo mám od pýtať ? K urologovi? Neurologicke ? Či kde ? Prosím poraďte mi niečo , ďakujem

malicky192
30. máj 2020

@danka1328 ahoj mozem vediet ako ste dopadli malicky uz ma asi 3 roky

bambulka1105
30. máj 2020

@danka1328 ahoj mozem vediet ako ste dopadli malicky uz ma skoro 5m a nieco podobne robi.,dakujem

danka1328
autor
20. jún 2020

Robil to cca do 4 roch rokov, potom sme to už neriešili veľmi lebo to robil menej a menej a keď začal rozprávať nám povedal ze sa mu to páči len sme mu povedali nech to nerobí pri cudzích ľuďoch ale iba doma a potom to samo prestalo najviac to robil keď na neho išla choroba