Krv z cikuľky u 7-mesačnej.

miriam1472
5. sep 2019

Dobrý deň chcela som sa spýtať či ste sa stretli s niečím podobným.... Dcérka má 7mesiacov a dnes pri prebalovani som jej utrela cikulu a mala tam trošičku červený fliacik od krvi utrela som ju ešte raz a už menej a tretíkrát už čistý obrúsok... Volala som hneď doktorke a vraj mam len sledovať ci sa to ešte zopakuje a ak áno mam prísť.. Mala je úplne ok nič iné som si nevšimla je kojena ale inú vodičku mi. Nepije z flašky piť ani nevie keď je len na ciciku... Z lyžičky papa pekne jedine tak do nej dostanem aj inu vodu. Mali ste niečo obdobne 😰?

lula313
5. sep 2019

@miriam1472 mala to kamoska u cca rovnako starej dcérky, už sa to nikdy viac nezopakovala a bola na endokrinológii aj urológii s nou, priniesla moc a všetko v norme..

miriam1472
autor
5. sep 2019

@lula313 no dúfam že aj u nás to tak bude lebo mi je normálne do plaču 😩

limetka69
5. sep 2019

@miriam1472 ja som pocula, ze dievcatka vplyvom maminych hormonov mozu mat pseudomenstruaciu, ci ako to nazvat, ale neviem do akeho veku

timilv
5. sep 2019

@miriam1472 našej som hneď v pôrodnici našla v plienke krvavý fliačik. Ja som sa hneď zľakla a išla za sestričkami, pozreli mi ju a všetko bolo ok. Povedali mi, že vplyvom hormónov sa to môže niekedy stať, že vylúči kvapku krvi (akoby prvú menštruáciu), ak sa to nebude opakovať, nie je dôvod na paniku ☺️ našej malej sa to nikdy viac nezopakovalo...

miriam1472
autor
5. sep 2019

@timilv novorodeniatku sa to môže stať aj naša to mala ale teraz ma 7mes a znova sa to stalo

timilv
5. sep 2019

@miriam1472 ja si myslím, že to bude z rovnakého dôvodu, ale pokoj duše by som pre istotu zbehla k doktorke. Na kúpalisku ste neboli? Sestrina dcéra mala takto krv v moči kvôli infekcii z kúpaliska a to nemala ani rok...

maminuska
5. sep 2019

@miriam1472 mali to všetky tri moje dcéry , okolo toho 6-8 mesiaca , u jednej sa to zopakovalo , bola som s ňou aj na detskej gynekologii aj na endokrinologii a všetko je OK.

gabulienka623
5. sep 2019

Moja dcérka to mala tiež okolo 6m. Tiež som sa zľakla, pri utierani bol obrúsok dosť od krvi. Dr sa k tomu veľmi nevyjadrila, len že sledovať či sa to nezopakuje, ale našťastie nezopakovalo