Kto vám pravidelne pomáha s deťmi okrem partnera?

dankaa78
26. apr 2015

Ahojte,

zaujíma ma, kto vám pomáha pravidelne či už každý deň alebo pár krát do týždňa s opaterou.Myslím tým aj iné veci ako napr.pomoc v domácnosti alebo organizačné veci..Okrem vášho partnera či manžela..ďakujem vopred za odpovede a želám príjemný deň🙂

wewe22
27. apr 2015

pravidelne mi s dietatom pomaha len skola bol rok kedy absentovala aj skolka tak som si pravidelne s troma detmi pomahala sama ja som ich chcela a musim sa starat nikto nie je povinny sa starat a peniaze na zaplatenie pomocnice do domacnosti nemam

alaguema
27. apr 2015

nikto. Teda škôlka a škola 🙂 Ale uvažujem nad nejakou milou pani, ktorá by občas prišla robiť chúvu.

dooomca
27. apr 2015

Nám pomáha svokra... Maminu mám 750km daleko, s otcami sa nestretávam.... a som vdačná za každú pomoc, ked potrebujem ísť k doktorovi, postráži moja starká a ked potrebujem upratať, tak svokra,...a k mojej starkej aj k svokre chodievam 3 krát do týždňa a aj oni sú rady aj ja, ked mi malého na chvíľu zoberú, pretože bude mať 11 mesiacov a nič nerobí, nesedí, nelozí, nechodí iba sa plazí a aj to niekedy nevydrží na zemi, tak ho treba nosiť, takže mi dobre padne, ked ho aj svokruša zoberie...a ešte aj chcem, aby sa naučil na iných ľudí a doma sa aj nudí, tak som aj ja rada ked idem k nim, lebo tam sa aj prezabáva... a tiež nemám rada reči typu: ja som ho chcela, tak sa starám ja...ved sa aj starám, ale vždy každému padne dobre akákoľvek poomoc...a chcem, aby malý, ked tu nemá obidve starké, aby bol aspoň s jednou, pretože ja na moje starké nedám dopusiťi..je to úžasné mať starých rodičov

peneloppe
27. apr 2015

Nikto. Sme na vsetko s manzelom sami dvaja. Vzdy to takto bolo. Nebyvame blizko mojich rodicov, ani svokrovcov.