• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má vaše dieťa vyššiu alebo nižšiu váhu ako vrstovníci?

1. januára 2017 
mimoza...ja by som dieťatko určite netrápila hladom...u takýchto detí sa nedá držať diéta :slight_smile: teda aspoň ja si to neviem prestaviť :sweat_smile:
22. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimoza...práveže kojené deti by s nadmerným priberaním nemali mať problém :confused:
22. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj drobec je ok, ma 10kg 80cm a 8mesiacov ale poznam rekordera, sesternicin syn prvorodeny mal porodnu vahu 5005g a dlzku 58cm a rodila normalne
24. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dara fuha tak to bol teda riadny chlapisko :slight_smile: :slight_smile: a este k tomu prvorodeny :wink: :wink:
24. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dara..tiež krásne miery :slight_smile: ja som si to tiež odrodila normálne(5120g) :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola to makačka...a sesternica kde rodila? :slight_smile:
24. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska juuj ja si neviem predstavit rodit takeho chlapa velkeho :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja by som si to nevedela, ale ked som si to odrodila, tak už som vedela, čo to je rodiť 5 kg macka :sweat_smile: s odstupom času, môžem povedať, že to nebolo také hrozné...určte to za to krásne bábo stojí :slight_smile:
24. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tvoj malinky je krasny :slight_smile: :slight_smile: Este ti tak pribera??Ja uz ani nechcem aby moj mali tak velmi priberal,lebo sa bojim aby nemal potom nejake zdrav problemy :frowning2:
24. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: teraz tolko nepriberá, prvý mesiac pribral 900g a druhý 1100g..uvidíme ako tento tretí....viem, že niektoré detičky priberajú aj viacej...aj ja som radšej pomaliemu priberaniu, aj kôli oblečku:grinning:, a tiež aj kôli nejakým zdravotným problémom...vraj detičky ktoré ako maličké boli ´pri sebe´ , tak aj potom neskôr, alebo aj v dospelosti budú mať problém s priberaním :unamused:
24. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska ani mi nic nehovor o obleceni pre maleho,lebo mne polovicu novych veci nemal ani na sebe a uz ma male,tak len nosim k mame,uz tam mam plnu velku komodu,u nas som to uz nemala kde skladovat :frowning2: :frowning2: nas aj do vysky rastie dost velmi a tak ho potom bupacky tlacia medzi nozkami :sweat_smile: a ked si nemoze vystriet nozky tak nervaci :grinning: :grinning: ja uz mu vecicky kupujem od pol roka hore :wink: :wink: radsej nech ma vetsie ako male :slight_smile:
24. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji...my sme toho tiež vela nevynosili...a ešte aj balím naširoko, tak to je dalšie číslo naviac..teraz nosíme 74 :grinning:, ale ked zhodíme plienky, tak ešte tie 74 nosiť dalej budeme...a kupujem rovno na rok a vyššie :grinning: nateraz oblečka máme dosť, mala som výbavičku po paťkovi, a ked som čakala erika, tak som nakupovala zase...takže kludne by som zaodela aj trojičky :grinning: dokúpila som len bundičku, overal....ešte treba čiapočky a čižmičky na zimu a sme komplet oblečený...môže mrznúť :grinning:
24. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj tak treba potom este dake mimi :grinning: :grinning: hmmm??Ja tiez nechcem zostat len pri jednom :slight_smile: Mne kupilistarovci pre maleho taku kraasnu supravicku na zimu..Dnes som sa nanu nevedela vynadivat :slight_smile: No aj nam treba este kupit nejake ciapocky :slight_smile:
24. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji...bude aj dalšie, ale nie hned teraz :slight_smile: chcela by som to stihnúť do konca MD...a mimochodom, bude to dievčatko :grinning: a všetky tie vecičky sú také krásne...hlavne disneyovky...na tie som zaťažená :grinning:
24. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ty tuzis po dievcatku?? :slight_smile: :slight_smile: ja velmi ale skor ako o tie try rocky neplanujeme :unamused: A volat sa bude Natalka :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tri mesiace 7,24kg a 69cm... zda sa mi to dost hoci sme dost dlhy... porodna vaha bola 3,85kg a papame UM a MM
25. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my 5 měsíců a váha byla 9350 a 69cm
a je jen kojený :slight_smile:
Mimozka...a jak se asi dá u dětí takhle malých fržet dieta???moje dr.neříká vůbec nic :grinning:
Jooo porodní váha 3440gr.
25. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska, prirodzene som ju porodila a celkom v pohode, bez nejakého väčšieho šitia, mne povedali cca 3 týždne pred termínom, že má cca 4400g, ale prvé vážilo 4240g, tak hovorili, že porodím aj toto a mali pravdu, ale potom som sa rozprávala so známou gynekologičkou a vravela, že tam hrozí aj poranenie dieťatka-zlomenina kľúčnej kosti, poranenie nervov ruky, hlavičky a podobne, tak som rada, že to takto dopadlo. tretie ale už asi bude mať 6kg a na to sa už nedám nahovoriť na spontánny pôrod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak po včerejší kontrole máme 69cm a 7,9kg :grinning:
25. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja sa pripajam, nasa bambulka sa narodila s mierami 4240g a 54cm :slight_smile: tiez spontanne, mohla som si vybrat aj medzi cisarskym, ale som sa rozhodla pre normal. :slight_smile:
25. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji...urcite by som chcela dievcatko, ale ked bude chlapec, tak budem tiez stastna...hlavne zdravicko aby bolo :slight_smile:

ili...u mna predpokladali menej, ale tiez sa spoliehali, ze ked som porodila 4,65kg tak porodim aj teraz...a som rada, ze som porodila a hlavne bez komplikacii :slight_smile: a tiez sa smiali, ze 3te dieta bude cez 6kg :grinning: dufam, ze nie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa mala pri narodeni 3440 g a 50 cm, v 3 a pol mesiaca ma 7800 g a 65 cm, je len kojena. Nechapem, po kom je, ja aj manzel sme take tintitka. Prve mesiace som dokonca mala problem s kojenim, zdalo sa mi, ze mam malo mliecka, mala mi plakavala vecer od hladu, dokonca mi vsetci radili dokrmovat, ale ja som nechcela, ani som nedokrmovala.
26. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inneska to mas pravdu zdravicko je to najdolezitejsie :wink: :wink: No uz aj ja ked budem mat aj chlapceka tak budem stastna :grinning: :grinning: len aby neostal jedinacik to nechcem :astonished: :astonished:
26. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji...ani ja nechcem jedináčika, určite chcem ešte jedno...ak boh dá a príroda pomôže :slight_smile:

čiernovláska....tak vaše dievčatko je riadny papkáč :wink: neboj, ono sa to potom zastaví, resp. nebude tolko priberať, ked sa začne viacej hýbať :wink: a zrejme máš velmi kvalitné mliečko :wink:
28. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inneska prosim ta mozem sa ta opytat???Mozem malemu dat pomedzi prikrm zo zeleninky aj ovocko?? :astonished:
29. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska, aj ja som rada, že išlo prirodzenou cestou, ale veru ak budem čakať tretie, dám si ho poriadne pomerať a podľa toho uvidíme, či si trúfnem na prirodzený pôrod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 19:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my mame 2 mesiace a mame 7kg a pri narodeni mal 4005g
29. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska
pozrela som si fotky tvojho malickeho, je fakt nadherny, zlatucky, riadny chlapcek :wink: vyzera taky spokojny, nech sa mu aj nadalej dari.

Moja mala je taka baculka a pritom ja som mala cely zivot problem pribrat, dokonca som musela chodit na injekcie na pribratie, konfekcnu velkost som mala 34 (170 cm/51kg). Ale som rada, ze sa jej dari, budme radi, ze nam tak pekne rastu, viem si predstavit, v akom strese su mamicky, ktorych deticky nepriberaju.
29. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji..no s príkrmom ti ešte asi neporadím...my zatial len mm papáme :sweat_smile:

ili...no to budem aj ja trvať pri dalšom bábätku na dôkladnom premeraní :slight_smile: teraz som to ledvo vytlačila, tažšie by ma už asi roztrhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulka..čítam, že aj vy ste riadny papáčikovia :wink:

čiernovláska..dakujem :wink: je velmi spokojný a kludnučký, zlaté bábo :sunglasses: a tjo že teraz malá priberá, nemusí to tak byť aj v budúcnosti :slight_smile: ale jasne, že je dobre, že teraz krásne prospieva :wink:
30. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska ako sa mate??
30. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji...máme sa dobre, kakanie sa upravilo naspäť(téma probiotika :slight_smile: ), tak som spokojná a očividne aj erik :grinning: len sa stále viac a viac dožaduje pozornosti, tak s ním musím poctivo komunikovať :slight_smile: občas zaberie aj hrazdička, ale ked prídem ja, tak sa tak krásne začne škeriť...že za tie úsmevy to stojí, mať bábenko :slight_smile: a mali ste aj by také obdobie, že bol peťko celkovo umrnkaný, nepokojný?? mne taký erik ostal teraz posledné dni, hlavne v kočíku sa mi moc vrtí, mrví, mrnčí...doma je pokojnejší :sweat_smile:
30. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok