Otehotneli ste pri vyššej váhe?

vlocka007
13. nov 2022

Ahojte otehotneli ste pri vyššej váhe a pri akej? Ja mám 164cm 88kil.mali ste nejaké problémy? A koľko je Max doporučené pribrať pri vyššej váhe?

svetlonos
14. nov 2022

@vlocka007
Ahoj, jedna znama sama o sebe hovorila, ze je tucna. Naozaj bola a zarucene mala ovela viac ako 88 kg. Fakt bola siroka velmi. Otehotnela ani nevedela nejaky cas o tom. Takze ano, da sa. Len kolko mozes potom pribrat, to neviem. Najlepsie je strazit si jedalnicek, nehladovat ale nejest sladke a radsej viac zeleniny, salatov. Ovocie tiez mierne radsej. Drzim ti palce aby sa vam zadarilo 🙂

vevesh
14. nov 2022

Kamoska otehotnela s prvym 85kg, s druhym 110 kil a s tretim 125kg. Pri kazdom tehu pribrala 20-25kg. A dokaze otehotniet uz len z toho, ze muz hodi okolo trenky. Jej sestry mali podobne vahy, dokonca najstarsia mala tusim pri prvom tehu okolo 150kg🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ ale jedna zo sestier mala problemy otehotniet, otehotnela az ked sa dostala pod 90kg. Kazdy to mame inac...

sipopa
14. nov 2022

sestra ma trochu nadvahu a doktor jej povedal, ze nebude mat deti, ze proste nie je sanca. a teraz ma dve krasne zdrave deticky, cize na taketo reci lekarov sa netreba zakazdym upinat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre