Maminy s tromi a viac deťmi

maajka
8. aug 2012

Ahojte,cakam tretie babo a chcem sa spytat ako to zvladate s 3 a viac detmi? Vsimla som si ,ze su tu maminy aj so 4 ci 5detmi ,to je uz obdivuhodne . Ja len stresujem ,ze ako to budem zvladat.

maja2005
3. dec 2013

@jankoduraj To je krasne my sme len traja a najmlasia sa narodila 7.10. tak tebe gratulujem a drzim palce 🙂

maja2005
3. dec 2013

@katarinamichalidesova My sme na tom rovnako a je to super, ani neviem, ze mam o jedno dieta doma viac
s mimikom je to najkrajsie a je to aj najlepsie dieta v rodine 🙂 len spi, papa a kaka 🙂

maja2005
3. dec 2013

@miska030 Jej tak gratulujem, ako si pisala tak sa aj splnilo 🙂 drzim palce

miska030
3. dec 2013

@maja2005 Jaaaj,no tak sa nam splnilo,ved do porodu mam uz len 100dni,neskutocne ten cas letiiiiii.A ze vraj chlapcek,tak sa tesime na maleho Misiacika 😀 😀 😀 Ved ja som utorok minuly tyzden vodicak stihla spravit,keby brusko nerastlo a vaha neukazovala o 10kg viac,tak ani neviem,ze som tehu 😀 😀 😀

eludka
5. dec 2013

@eludka tak zacni od seba , je to jednoduchsie, urob si podrobny prehlad cinnosti, mas velku rodinu a Ty ju musis manazovat, nie robit veci, co si ini mozu spravit sami, lasku im das tak, ze z deti spravis zivotaschopnych ludi, nie lenivych, co nebudu vediet nic spravit, cize upratat po sebe, pomoct mladsim surodencom, starsich naucit varit, zehlit... budete mat viac casu na seba s manzelom, znie to jednoducho, ale spociatku to nie je jednoduche, prajem vela sil