Mesačný chlapček stále plače

katarina40
22. mar 2018

Ahojte zienky chcem sa vas opytat pisem sice v mene sesternicky ktora ma doma mesacneho chlapceka a ten stale len place a place cely den skoro celie dni je ztoho uz zufala ved je napapkany prebaleny mal by byt spokojny vystraja poradte co ma snim uz spravit dakujeme za kazdu radu

deti95060810
22. mar 2018

išla by som k lekárovi - však isto chodí na poradńu a tam by som to spomenula lekárovi...
moja dcéra mala také obdobie, ale mala už asi 6 mesiacov....ani spa´t, ani jesť, len plakala, vrieskala... Lekár prezrel a povedal že jej nič nie je, je to len taký typ dieťaťa....takže možno aj v tomto prípade to tak bude....len to musí povedať lekár....

pininka
22. mar 2018

To budu asi koliky, ak nedava nech skusi kvapky co su na to urcene. Masirovat brusko, cvicit s nozkami. Ak to neprestava treba informovat doktora. Moze to byt x veci, reflux, alergia na KM, a mnozstvo dalsieho.

katarina40
autor
22. mar 2018

@deti95060810 aha cize este skusit toho lekara len nechcela este utekat ze to prejde ale tiez vkuse jej len place a place kazdopadne dakujem;)

katarina40
autor
22. mar 2018

@pininka no ved ano dovodov je vela len este chcela pockat ze to prejde ze ma take plakave obdobie a on vkuse vrieska ale dakujem urcite nieco vyskusa ;)

deti95060810
22. mar 2018

aj lekár bude mať možno problém zistiť...Jednoznačne musí bábo lekár vyšetriť a uvidí sa....možno to ozaj nič nebude...

shades3
22. mar 2018

asi ma koliky, deticky do 3 mesiacov to maju velmi bezne.. pomahaju probioticke kvapky, my sme dali biogaia a pomohlo.. drzim palce.

xima
22. mar 2018

A koji? Alebo um? Pýtam sa, lebo ak koji, tak či ma dosť mliecka a ci nie je maly hladny.. mne tak syn plakal kym som na to prišla že plače od hladu

beatvar
22. mar 2018

Plac ma vela pricin...v mojom pripade pomohlo nosenie..to pomoze aj na koliky...prva bola narocna..plakala napr.aj ked mala vela stimulov...a mozno to bolo aj mnou,ako prvorodicka som vsetko riesila..ten stres sa urcite prenasal..a druha uplne v pohode..

siska53
22. mar 2018

@katarina40 koliky.. ak.dojcis,skus odsledovat,ze z coho.. Inak ja som davala saab simplex.. Ale presll to casom..

asocial
22. mar 2018

@katarina40 vsetko to prejde, je to uplne normalne (vacsinou)..u nas tri mesiace a potom bolo lepsie..v kuse boli na prsniku, bez dudlika, a zvladli sme to..starsi napr. ked mal 6 tyzdnov urobil rekord..vydrzal bez revu 30 minut (a to som ho brutal zabavala nosila atd

lovelee
22. mar 2018

Moja dcéra bola taká, že som sa nemohla od nej pohnúť. Nechcela byť ani v postieľke, ani v kočíku. Vkuse rev. Cumeľ som jej nedávala. Buď sa dojčila, alebo bola v nosiči. Možno aj kvôli refluxu, v každom prípade v tom nosiči bola ticho a dokázala prespať aj niekoľko hodín a ja som si porobila domáce práce. Dobrá správa, prešlo to, časom.

macocha
23. mar 2018

Pozri článok v linku, ale ignoruj nadpis, ktorý je zle preložený a zavádza: https://svetevity.sk/poradna/1705504-zatraste-s...

katarina40
autor
23. mar 2018

@macocha dakujeem pozriem;)

katarina40
autor
23. mar 2018

@lovelee ahaa no tak nosic je posledna sanca asi uz kazdopadne dakujem;)

katarina40
autor
23. mar 2018

@asocial ako fakt uz vyskusame vsetko lebo to je pavian vrieska ako besny takze sa necudujem ze si sa smiala ked neplakalo 30minut😁😁