Nakupovanie s ročnými ratolesťami

5. dec 2023

Ahojte dievčatá. Veľmi by má zaujímali vaše skúsenosti. Ako chodíte do nákupných centier ? Naša dcérka má rok. Cca od toho pól roka vie sedieť v nákupnom vozíku v tej “priehradke”. Takze vždy keď ideme nakúpiť dáme ju do vozíku . A tesi sa z toho veľmi . My konkrétne chodíme najviac do Galérie v Petržalke . Vždy v sinsay nás pri vstupe upozornili že nemôžeme ísť s vozíkom . Tak samozrejme manžel dcéru na ruky . Ale už má rok a svoju váhu a minule som skúsila s vozíkom a veľmi mila slečna povedala jasne môže byt keď máte dieťa môžete ísť s vozíkom . Tak som bola rada . Ale naposledy nás zase okrikovali že s vozíkom
Nesmieme do predajne . Tak ja už neviem .
Aké máte skúsenosti s nákupom vy ? Mne príde úplne zle brat kočiar kvôli nakúpu v odevoch aj nákupný vozík … ďakujem moc

timilv
5. dec 2023

Malý má rok a 2 mesiace a všade chodím s kočíkom. Je od mala naučený že proste potrebujeme ísť nakúpiť, tak tam vydrží kým nakúpime 🙂 keby ho mám na rukách alebo ho naháňam po obchodoch, tak veľa nenakúpim 😅😂 a zároveň je super že do spodnej časti kočíka viem dať nákup a potom to len prehodím do auta.

zuzkaa1991
5. dec 2023

My v ke bezne chodím s kosikom co maju azda.ale ulicky se s kosikom nemozete?ja dokonca este do.pepca idem a to je male pepco....tak by som povedala kde mam nechat.dieta ;) je to namiesto kočíka

nikpa
5. dec 2023

Ja som nikdy nákupný vozík nebrala keď som mala kočík. Nakúpila som si do košíka v kočíku a na veľké nákupy nechodím s dieťaťom ale sama a vtedy si beriem košík. Chápem, že volaktore obchody proste majú zakázaný vstup s košíkom, majú na to asi volaky dôvod...

autor
5. dec 2023

@zuzkaa1991 ahoj veľmi super odpoved ďakujem
To mi ani nenapadlo . Veď však vozík je namiesto kočíka . Ďakujem ti . A nie vôbec presne jak hovoríš to sinsay je obrovské naozaj s tým vozíkom nič nezhodis pokial nemáš 7 promile 😳😳😳😳🤔🤔🤔 tak nechápem prečo z toho robía take caviky

denden77
5. dec 2023

do Sinsayu podla mna bez problemov, do Pepca by si nemala sancu 🤣🤣🤣

januska12323
5. dec 2023

Tak asi to nie je vozík danej predajne, nie? Vo väčšine sa môže len s tými ich. Daj ju do kočiara.

siska53
5. dec 2023

Po prve sme nikdy casto do OC nechodili, max do potravin, ktore mamv blizkom OC. Po dalsie, vzdy som brala kocik, dieta sedelo a ja som mala dat kde nakup. Navyse som nemusela davat vecne pozor, ci dieta si nedtrka ruky do ust alebo nebodaj neolizuje tu rucku, pripadne ju dezinfikovat. Na toto som bola dost citliva...

autor
5. dec 2023

@siska53 jasne to je tiež dobrý a pravdivý názor . Ako píšeš aj moja to oblizuje aj tu retiazku kam sa pripína další vozík . Ale keď jej sa tam tak páči v tom vozíku má to asi zmenu oproti kočíku každý deň trikrát . Tak preto ju tam dávame

rebrambora
5. dec 2023

Kocik alebo nosic.

martinkatinka
5. dec 2023

Ked tam nesmie kosik z inej predajne, tak to proste neries a s tym kosikom tam nechod.

klejkaez
5. dec 2023

Jednoduchá odpoveď, lebo tiež maju podmienky a slečny musia svoje pracovné podmienky dodržiavať.
Kočík a vyriešené nie? Kočík a košík nie je to isté.
To kto ma nazor, že hej, ako vážne? Aj obrátene, to tak funguje?🙈😂

cimage
5. dec 2023

My chodime len s nosicom. Nasa nerada sedi v kociku a vylieza odtial, tak to je take onicom nakupovanie, bat sa kedy sa vysype. V nosici je v pohode, velakrat aj zaspi.

petamich
5. dec 2023

nase dieta bolo vo voziku asi 3x v zivote - bud bol v kociku alebo v nosici alebo na rukach a odkedy vie chodit, skratka peso 🤷‍♀️ maju svoje pravidla, treba ich respektovat (a uz vobec kosik z Tesca a ides do Pepco a Sinsay ci ako)

enoula
5. dec 2023

Kocik. Tie voziky su obchytane kadekym, okychane a neviem co 🙈😀 dieta vsetko do ust dava, chyta, takze taky vozik len ked sa inak neda... Inak nech si je co chce, ale zrovna voziky nemam rada

ivik4
6. dec 2023

Pockaj, ty sa trepes s nakupnym vozikom z ineho obchodu do predajne s oblecenim a podobne ?
Toto by ma nikdy nenapadlo, este som vlastne nikoho nikdy tak ani nevidela, som prekvapena.
No nemas sa co cudovat ked Ta okriknu
Bud siel syn po svojich alebo bol v kociku