Nakupovanie s bábätkom

29. sep 2023

Ahojte mozno blba otazka viem ale chcem sa spytat kde davate nakup v obchode ked potrebujete toho viac nakupit a idete s kocarom. Brat si vozik plus kocar mi pride narocne. Do teraz nakupoval väcsi nakup manzel ja len drobnosti co som zobrala do ruky lenze odcestoval. Napadla ma aj taka vec ze do igelitky 😆

ariannazara
29. sep 2023

Bežné si vezmem veľkú tašku na plece nahadzem do nej co potrebujem. Potom to vysypem na pás, nablokuje a idem preč. Môj problém je ten ze nikdy nemám 50 centou do košíka 🤣

anjelicek26
29. sep 2023

Babatko do vajicka na vozik... s kocikom jedine velku shopping tasku na rucku a tam davat, ale neviem, asi by som zapriahla niekoho s autom a sla cez vikend s kamosiek ci rodiny...

Ja som chodila a chodim o 20-22hej bez deti... svaty pokoj... doma spali, muz dozrel... ale jasne ked ste teraz sami je to blbost.

katulienkax
29. sep 2023

no normalne som isla s kocarom a davala dole pod kocik nakup, nikto v tych velkych obchodoch typu Tesco nenamietal. To som hodila na pokladnu a potom spat dole pod kocik

lulu0123
29. sep 2023

Tiez dole do kocika plus kosik do ruky.Ked som mala kociar plny a nemali kosik do ruky,tak normalne velka taska a tam som davala rovno nakup.Je to fajn aj kvoli tomu,ze ked ides pesi, nenakupis viac ako unesies😀
Alebo som si nakup objednala cez edeliu,tesko az domov.

domak2
29. sep 2023

Väčší ruksak

jankalukasova
29. sep 2023

Dieťa som si vo vajíčku dala do vozíka, prípadne, sú vozíky s plošinou na vajíčko (napr. v Lidli).

tamvtme
29. sep 2023

Pre mna boli velke nakupy chvilkou pre seba coze som chodila az ked muz dosiel z prace a nechala.mu dieta....inak s kocikom skor.mensie nakupy a davala som dole do kocika a odtial vyberala na pas...nikdy to nikomu nevadilo...a ked nebolo na vyber tak dole do kocika a velka taska cez.rameno a isla som....nikdy som nemala.vajco.na kosiku

bolarazjedna
29. sep 2023

U nás manžel nakupuje možno raz za 2 mesiace, ostatné nákupy riešim ja. Nákup dávam do úložného priestoru kočíka, nikde nikto ešte nenamietal (jednota, Tesco, Billa, Lidl ). Na väčšie nákupy chodím rada do Kauflandu, tam majú také košíky, ktoré vieš ťahať za sebou na zemi, dobre sa s tým manipuluje, zabáča atď, takže kočík tlačím pred sebou a košík ťahám za sebou. S vozíkom si to neviem predstaviť (teda, skúšala som, no je to dosť náročné), vozík sa zle jednou rukou ovláda, je mohutný, na rozdiel od tých košíkov.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trinneo
29. sep 2023

Ja som kvoli veľkým nákupom chodila bez kocika, dieta dala do nosica na seba a vzala vozik, teraz pri druhom som to robila rovnako,ale uz malokedy chodim na veľké nákupy...takto zbehnem s kocikom do obchodu a davam kde sa zmesti, taska ku kočíku, pod kocik, do tasky a pod....smiesno mi len pride pri pokladni, ked vytahujem odvsadial nakup a dufam ,ze som nic nezabufla vytiahnut a nablokovat,aby som nepipala

tani777
29. sep 2023

Kaufland ma v niektorych predajniach skener,vsetko si hned odpipnes a das do tasky/kocika,pri pokladni len oskenujes kod zo skenera a zaplatis..ja som chodila uz len tak 🙂

marcellka32
29. sep 2023

Objednať dovoz potravín domov

amelie2017
29. sep 2023

U nas su vsade retiazky na klucik, aby si ludia mohli zamknut nakupne tasky na kolieskach. Tak ja tam zamknem kocik a maleho dam do kosika.
Ked idem len po par veci, tak bud do tasky alebo do kosika na kociku.

tamitamitami
29. sep 2023

Dávala som si vajce na košík.

beata_k
29. sep 2023

Skus donasku potravin 😉

lenuska9999
29. sep 2023

S kočíkom nerobím veľké nákupy, len toľko čo sa mi vmesti do kočíka. Na veľký nákup idem autom, dieťa dam sadnúť do vozíka. Donášku potravín žiaľ u nás v meste nemáme

lily246
29. sep 2023

Kočík je najlepší kamarát na nákupy, všetko nakladám dole do úložného priestoru. Aspoň netreba vláčiť ťažké tašky, ani v ruke košík, pekne to kočík odvezie.

lucia245
29. sep 2023

Ja tlačím pred sebou kočík a za sebou ťahám vozík

romanadam1626
24. apr 2024

@katulienkax aj ja tsk isto 😉