NEkočíkové dieťa

pauli_cka
7. dec 2022

Ahojte maminy, chcem sa s vami poradiť, ak niektorá mate podobnu skusenost. Moja mala bude mat rok a odjakziva nenavidi kocik. spociatku som ju preto nosila, potom mala prechodne obdobie kedy v kociku ako tak vydrzala aspon chvilku, ale v poslednej dobe je to cista katastrofa. ona neplace,ona ziape, neukludni sa ani na chvilu v tom kociku. a to som si myslela,ze bude kukat,pozerat okolo a obsedi. ale kdeze. vrieska akoby ju rezali. proste cele zle. uz ju nemozem nosit, je hrozne tazka a ja som po uraze,mam bolestivu chrbticu,proste nosic teraz nehrozi. aj tak je to nepohodlne v tych bundach atd... hracky ju nebavia,vsetko vyhadzuje von. chrumka jej vypne usta, ale tak nemoze vkuse jest celu prechadzku... ja uz som zufala z nej. ani do obchodu,ani na postu,psa vencit. proste ked ma ist do kocika,viem zeto bude hroza

nwnw
7. dec 2022

@pauli_cka skus taku tu trojkolkuna tlacenie.unas to chvilu malo uspech

ivangeline
7. dec 2022

Joj. To mi je luto. Nepoznam take. Odkedy vedeli byt v sportovej casti,tak to slo v kociari. :/ Ked som dala doma a nevyberala pohoda,prip chrumka pomohla,ako pises. Ak som von vybrala,tak vzdy s revom som vtlacila do kociara. :D Moj velmi dobre chodi a nechcel potom proste s5...ale zastavovat aa pri kazdom stebielku travy je na nervy. :D

jeennyv
7. dec 2022

@pauli_cka oblubena deka, hracka, mojkacik, pes v kociku, ze aj on je nie je nieco co zaujme, blby vyraz pri malom dietati, ale namotivuje?