Nepokojné zaspávanie u 18 mesačného dieťaťa

gabicka7
8. nov 2018

Ahojte,moja dcerka sa nevie ukludnit v posteli,aj napriek tomu ze je unavena a pyta sa do postele ako si lahneme dokaze hodinu klepkat nohou alebo rukou alebo kyvat hlavou,nedokaze ani 5 sekund lezat bez pohnutia, nevie sa ulozit najst si miesto. Som z toho naozaj uz na prasky, uspavanie trva minimalne 1hod. Zyva sa jej padaju jej viecka ale stale sa hmyri nevie sa zastavit. Je to len nejake obdobie? Trva to uz dlhsie... pomoooozte mii

mariannah81
8. nov 2018

toto by aj mňa zaujímalo. Môj 1,5 ročný syn od narodenia veľmi ťažko zaspáva, teraz už vie zaspať v postieľke, ale pokiaľ sa ukľudní, trvá to aj hodinu, prehadzuje sa, skáče z boka na bok.

lindusss2016
8. nov 2018

Tak mojej uz taha na tri a zatial sa to len zhorsuje 😂 ked si deti uspim do hodiny, povazujem to za uspech.

gabicka7
autor
9. nov 2018

@lindusss2016 no tak toto ste ma moc nepotesili 😂

lindusss2016
9. nov 2018

@gabicka7 ja uz rozmyslam nad kadecim, asi skusim preorganizovat spalnu podla feng suej. Ale ja tu nemam problem zaspat do 10 sekund 😂

gabicka7
autor
9. nov 2018

@lindusss2016 ja som uz skusala kadeco aj som jej aj novy vankus kupila 😂 mi je luto ze vidim aka je unavena a nevie sa ani za nic vypnut, ja som z toho nervozna lebo sa stale mrvi a uz po hodine mi dochadzaju nervy z toho. Ja tiez zaspim za par sekund ako si lahnem 😀 cele dni travime vonku je vybehana na cerstvom vzduchu nepozerame tv ju to vobec nebavi... ja neviem co mam spravit aby sa vecer ukludnila a zaspala vklude 🤔

lindusss2016
9. nov 2018

@gabicka7 to iste aj my a najhorsie je, ze blazni aj mladsieho, tskze ja uz mam dvoch nespavcov