Nepokojný spánok v noci

1. feb 2023

Mamičky, poraďte: dcérka ma rok aj 4 mesiace, už druhý mesiac ma jeden spanok. Konecne zaspinka aj sa zobúdza bez placu rano,na obedny spanok aj vecer. Ale nerozumiem a som z toho už na nervy,že vecer asi o 2 hodiny ako spinka zacne plakat zo spanku, prehadzovat sa, akonáhle jej dám ruku na lícko tak sa ukľudní a spi. No potom zasa a takto dookola. Neskôr už pospi asi do 5:00 a zasa…je to len obdobie a cakat alebo nemali ste to vy, že čo to môže byt? P.s.: spim s ňou len ja vo veľkej posteli

autor
1. feb 2023

Ešte doplním, že o tej 5 jej dám vypit 120ml Um a niekedy zaspi a niekedy to je na dlhsie, takze hladom to asi nebude😔

lucka_ke
1. feb 2023

môže mať reflux

autor
1. feb 2023

@lucka_ke a to ako zistim? Mala ho keď bola bábätko a po príkrmoch jej to zmizlo, inak vždy mliecko vygrckala

lucka_ke
1. feb 2023

na gastro ju vyšetria

autor
1. feb 2023

@lucka_ke a prečo si myslite, že by to mohla mat reflux? To by zle spala aj cez obed, nie? Ďakujem

lucka_ke
1. feb 2023

na základe vlastnej skúsenosti so synom, ale treba vyšetrenie takto len hádame čo by to mohlo byť

ls56
1. feb 2023

Urcite to neni refluxom… precitaj si nieco o nocnych desoch u deti…

autor
1. feb 2023

@ls56 Dakujem, prečítala. A môže to byt aj ono, len som nevedela, že aj take male dieta môže mat nočný des.

ls56
2. feb 2023

Kludne moze…deticky mavaju zle sny, hocico sa prihodi aj cez den ju moze rozhodit 😏