Nervózny 18-mesačný synček

donutka99
14. nov 2022

Čauko, od večera. Od včera, Do dnes, syn úplne nervózny plačúci nesvoj .. Chcem sa spýtať ci je to poriadku alebo mu ešte idú zúbky dala som mu panadol cipku lebo mal horúce dlaňe, synček ma 18mes.co myslíte môže to byť tým alebo toje preto lebo ho 6 ročná sestra zobudila 2 krát zo spánku keď hľadala svoju hračku kamoška mi povedala ze to môže byť aj tím že mu prerušila spánok a je nervózny preto ale neviem no . Ďakujem vo pred za odpovede 🙂

evica17
14. nov 2022

@donutka99 mal horúce iba dlane či aj teplotu celkovo ? Merala si mu predtým ako si dala cipok ?

nikpa
14. nov 2022

@donutka99 nerozumiem načo si mu dala panadol čipok keď ani nevieš čo mu je. To mu dáš lieky pokažde keď nie je vo svojej koži alebo vystraja? Môžu mu ísť kľude zuby, môže ho bolieť bruško, začínať mu choroba, čokoľvek ale aj nič. Môj malý bol napr. minule pod dňa nervny lebo chcel žuvačku a my sme mu nerozumeli, reval a odmietal jesť. Nevedeli sme čo mu je ale dať panadol ma teda nenapadlo. Naposledy bol nesvoj niekoľko dní potom ako sa menil čas. Deti sú obyčajní malí ľudia ktorí nevedia ešte ako presne dať najavo svoje potreby a starosti, tak sú niekedy proste nervózni 🤷

donutka99
autor
14. nov 2022

@nikpa jasne, ja viem panadol som mu dala lebo mal teplotu