Nespavosť u 2-mesačného bábätka.

lenuska333
30. mar 2020

Ahoj potrebujem poradit mam 2 mesacneho chlapceka mame problemy zo zaspavanim cez den sa to ako da ale tiez nespi vela a potom od tej 18 uz vobec spat nechce je unaveny je to nanom vidiet ale vzdy od tej 18 zaspi az po 00:00 hodine skor nie v kuse je hore sem tam pozera potom zacne trias rucickami ako by bol nervozni hryzie si pesticky neviem ci to nemoze byt ze sa mu nalievaju dasienka ale ked mu dam hryzatko tak si hryzka aj do bradavky my sem tam zahryzne neviem ako dokaze byt tolko hodin hore ved je to skoro 6 hodin a aj ked zaspinka pri prsniku a na rukach len co ho polozim znova to iste az do tej polnoci po polnoci uz pinka v pohode mal niekto skusenosti s takymto niecim a tiez musim podotknut ze mame reflux ale nemyslim si ze je to tim dakujem za rady

misiatko81
30. mar 2020

suste ho zabalit tak,aby mal rucicky pri sebe. ja som mala taku kuklu, v tom spavala lepsie

modra_kolobezka
30. mar 2020

Ahoj, tiez som si tym presla, starsi syn spal extremne malo uz ako novorodenec. Mas dost mlieka? Ja som mala menej a moj maly nebol jednoducho dost najedeny aby pokojne zaspal. Druha vec je cumel. Deti s cumlom zaspia lepzie ako bez cumla. To som sa naucila pri druhom dietati, ktore namiesto mojho prsnika malo v puse cumel a zaspalo kdekolvek. Toto su veci,ktore napadaju mna, urcite je tu vela mamiciek, ktore ti napisu dalsie dobre rady

luba41
30. mar 2020

normálne správanie maleho dietata -takéto "podriemkavanie"..nosit, neuspávat na silu, dojčiť a nedávat nejaké hryzatko.. a stále dokola..taketo dietatko sa najlepšie ukludní na prsníku..a neprekladat, resp uspávat po ležiačky v posteli..alebo nosit a dojčit v šatke - to je najlepšie na grckanie..

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz