Normálne verzus ekologické oblečenie pre bábätká

pips13
19. júl 2020

Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spýtať na Váš názor. Keby ste mali možnosť kupovať Vaším malým zlatíčkam oblečenie z udržateľného materiálu, ekologické a tak ďalej. Tak by ste si zvolili radšej takéto oblečenie alebo by ste kupovali normálne oblečenie z kategórie slow fashion (masovej výroby)? Čo by ste uprednostnili? 🙂 Pýtam sa z dôvodu, či je záujem pre takéto ekologické,recyklovateľné,udržateľné oblečenie aj pre bábätká a deti. Iba ma zaujíma názor a skúsenosti mamičiek a či inovovať výrobu na takéto zameranie.
Ďakujem za odpoveď 🙂

vilma7
19. júl 2020

@pips13 odpoviem za seba, nejako by som to v tom veku neriešila, keďže niektoré čísla rýchle vynosia a posunula som to ďalej, alebo do koša. Za mňa je dôležité hlavne pohodlie dieťaťa, dostala a zdedila som asi 8 ks riflí pre 6 mes. dieta, ani jeden z mojich detí to nemali ani raz na sebe.
Keďže veľa času trávime v piesku, vode, blate, tepláky a iný odev sa už nebude dať dediť. Takže pre mňa to vôbec nie je podstatné z čoho tie šaty sú.

babi81
19. júl 2020

@pips13 my kupujeme vacsinou z prirodnych material, eko bavlna, merino vlna.niektore co zdedime nepozeram z coho su.