Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Od akého veku môžu ísť deti do bazéna v aquaparku?

petaba
2. nov 2012

kedy ste boli prvýkrát?... ďakujem za odpovede 🙂

adinkag
2. nov 2012

ahoj ja som bola s malou aquaparku 1krat ked mala 14mesiacikov velmi sa jej pacilo 😀

yennn
2. nov 2012

Na plávanie s babetkami berú od 4 mesiacov. Tam ale prísne kontrolujú stav vody.
Do aquaparku asi až po 1. roku.

mici11
2. nov 2012

na baby plavanie chodil od 5. mesiaca( teraz chodi na plavanie od 3 - 6 rokov) a v aquaparku sme boli prvy krat ked mal cca 10 mesiacov...

nice202
2. nov 2012

boli sme ked mala dcera asi 6 mesiacov a jednoznacne tam boli aj mladsie deti....

oskorusa
2. nov 2012

od 4.mesiacov v kontrolovanom bazéne, teda pre detičky so zvýšeným hygienickým režimom, aquapark asi až od roku alebo aj neskôr u zdravého dieťaťa - hrozia infekcie močových ciest a rôzne vírusové ochorenia - oči, ústna dutina, uši, dýchacie cesty, kožné ochorenia, asi je to na každom rodičovi a viem aj z vlastnej skúsenosti, že ak je detský bazén - niekedy nepustia dospelých do tohto bazéna, len dieťa samé pod dohľadom rodiča z brehu

sea23
2. nov 2012

my sme chodili na mestsku plavaren cca od 10mes.

pajerchinova
2. nov 2012

urcite radsej do chladnejsej vody ako plavaren a nie akvapark, tam v teplej vode sa viac drzia mikroorganizmy a plesne ako pise oskorusa. my sme boli so 6 mesacnou na plavarni alebo v sonnetherme v rakusku kde maju speci upraveny akvapark pre babtka a deti.

miskax2
2. nov 2012

my sme boli v lete v senci a mala mala 5 mesiacov 😀 ale len v teplom bazene velmi sa jej pacilo 😀 ziadne problemy sme s nou po navsteve aqaparku nemali

lucina7
2. nov 2012

my sme chodili od 3 mesiacov, ale to boli bazeny upravené pre bábatká. niektoré aquaparky to majú. určite by som nešla do bazená, v ktorom sú starí ludia. rozmnožujú sa tam všelijaké humusy a bábatko nemá ešte taký organizmus ako dospelý.

anibas
2. nov 2012

ako kde - našich známych nepustili do bazéna s deťmi - hranica od 3. rokov 😉 😉 😉

magdalenocka
2. nov 2012

my sme chodili do normalneho aquaparku od siedmeho mesiaca aj do dospelackych bazenov nikdy sa nic nestalo. A chodili sme casto a byvali tam aj mensie deti

ludka77
2. nov 2012

My sme boli v tatralandii keď mala malička 5mesiacov (bol december - teda len vnútorné bazény sme využili) a neboli sme tam jediní s babom

titkovamiriam
2. nov 2012

od 6m. 🙂

gretocka
20. mar 2013

do niektorych liecivych termalnych bazenov deti nepustia /naprl Velky Meder jeden bazen/, ale vacsina bazenov je poodla mna na rozhodnuti rodicov, my sme boli v Tatralandii prvy raz 7. mes s Adriankom len v detskom, teraz v 7. mes s Rachelkou v Nimnici v normalnom velkom bazene a dokonca aj vo virivke a saune /parna a infra/.

simca06022011
20. mar 2013

no kedze viem co vsetko sa tam da chytit tak urcite nie s babatkom, aj detske plavanie ma riadne hygienicke pravidla, ktore na kupaliskach a v akvaparkoch ani nahodou neplati... cize to ze chodia deti od narodenia do bazena neznamena ze pojdu do akvaparku... ja som malu prvy krat kupala v bazene nasom ked mala nieco cez rok, potom este na dovolenke v prirodnom a inak nic.. do akvaparku ju ani nevezmeme tak skoro, radsej skocime na plavaren. Termalne nepustaju kvoli teplote vody a do tzv kludovych bazenov kde sa neplava... Ja by som malu pred 2-3. rokom do akvaparku nebrala ale jasne je to na zvazeni kazdeho rodica 🙂

betuska22
20. mar 2013

aj ja som davala deti od 3 mesiacov, a nič sa im nestalo 😀 praveže boli obaja vysmiatý a čapkali sa ako kačičky....a ani za svet z bazena von 😀

moon1979
20. mar 2013

zvýšený hygienický režim v detských bazénoch kde sa chodí na plávanie bábatiek vyžadujú len na kurze ... mimo kurzu keď je bazén volne prístupný verejnosti sa tam s deťmi čvachce fakt kadekto a nikto nestriehne, či si si pred vstupom do bazénu dezinfikovala nohy, deti nemajú plávacie plienky, takže vycikaniu sa do vody nie je zabránené a podobne ... takže aj obyčajný detský bazén je rovnaký humus ako ten veľký ... možno ešte väčší, lebo je tam podstatne teplejšia voda a v teplejšej vode sa skôr rozmnožujú "zvieratká" 🙂

11nika11
20. mar 2013

U nas mame kupele ale je to skor ako take velke kupalisko..s malou sme tam boli minule leto,mala vtedy rok.A bola spokojna,vysmiata a nechcela ist ani von 🙂.Bolo tam viac takych mensich deticiek.

awalancha3
24. dec 2013

................teda to je odvaha vodit deti do bazénov a aquaparkov........Skor ci neskor chytí nejaku pliagu. Ja osobne som len za čisté jazerá a more, najmä dievčatka by som do bazénov nepustila (maximálne tak sukromného na dvore). Ale, samozrejme, je to kazdého rozhodnutie. A netrvrdím, že to moje je najlepšie. proste sa snažím "pokaziť" toho čo najmenej.

modrofuzik11
25. dec 2013

sara mala tak rok, ked sme isli. zboznovala vodu. velmi sa jej tam pacilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli