Odsudzoval vás niekto, že ako vychovávate svoje dieťa?

denaalubos
22. nov 2012

Stalo sa aj vam, ze ste ziadali odpoved na svoju otazku alebo potrebovali pomoct, poradit, a miesto toho sa vam dostalo len kritiky, osocavania a niekedy az urazania??
Je to nechutne a je mi zle zo "super mamiciek", ktore svoje deti ucia podla kniziek, a ony robia v setko najlepsie. Na vsetko maju spravnu odpoved a ine odsudzuju lebo, ony maju na veci ine nazory a hlavne je to ze tie ich su spravne, A vsetky ostatne mamy su nanic a tyraju svoje deti, priklad tym, ze ich denne daju na par minut do choditka. A ak nemas rovnaky nazor, tak sa bude do danej diskusie stale a stale zapajat a vtierat az dotycnym z toho ostane zle a uz nedokazu na ten odpor odpovedat .... Je to trapne a ponizujuce. Prosim nech sa sem zapoja len tie ktore, sa uz s tymto stretli tu na MK. A tie ostatne prosim, nech sa nezapajaju. 😔

amouramour
22. nov 2012

@lilysk no tie su najotravnejsie🙂

briketa
22. nov 2012

@rena003 a dovod zakazu? 🙂

denaalubos
autor
22. nov 2012

@rena003 lebo jej na koniku poradili, ne? lebo dieta asi treba drzat v sterilite, ale tak si imunitu teda nevybuduju, a k "spine" sa dostanu po case aj tak, aj tak....ale no vidis, co uz 🙂

luna22
22. nov 2012

@denaalubos ja som dala nedávno tému prečo ste také? To nik mi nevysvetli, prečo
asi normálne dáme súkromku, pre normálne ženy, čo sa nechcú hádať

rena003
22. nov 2012

však to najlepšie pre dieta je že nikto k nemu nepôjde a nič sa mu nestane alebo ja neviem ,ale mám pocit že skôr to nezvládajú a asi sa za to hanbí lebo ja ked som porodila druhé dieta Dorku tak prišla sem po 5 dni po pôrode ku námdomov a behala som ako srnka, kojenie mi išlo a jej to nejde ,alebo ja neviem čo jej vadí. nech zatvorí dieta do sterilného priestoru a nikto nech nanho nedýcha a potom víde s ním len do obchodu a bude hned choré, ale snád na to príde časom aké chyby urobila a bude to troša aj možno lutovať len ma to hnevá že ako rodina a nesmieme vlastnú neter ani vidieť ☹

rena003
22. nov 2012

@denaalubos však to najlepšie pre dieta je že nikto k nemu nepôjde a nič sa mu nestane alebo ja neviem ,ale mám pocit že skôr to nezvládajú a asi sa za to hanbí lebo ja ked som porodila druhé dieta Dorku tak prišla sem po 5 dni po pôrode ku námdomov a behala som ako srnka, kojenie mi išlo a jej to nejde ,alebo ja neviem čo jej vadí. nech zatvorí dieta do sterilného priestoru a nikto nech nanho nedýcha a potom víde s ním len do obchodu a bude hned choré, ale snád na to príde časom aké chyby urobila a bude to troša aj možno lutovať len ma to hnevá že ako rodina a nesmieme vlastnú neter ani vidieť ☹

denaalubos
autor
22. nov 2012

@luna22 to sa mi paci 🙂

luna22
22. nov 2012

@denaalubos tak koho ešte bereme?

rena003
22. nov 2012

@luna22 aj ja sa pridávam ak môžem 🙂

ladyka8
22. nov 2012

ja som mala tiež takúto skúsenosť a tiež som dnes zostala vytočená... zahliadla som tému o chodítku, zaujalo ma to tak som to začala čítať... no po pár minútach som to už nemohla čítať lebo sa mi zdvihol tlak, cukor... zostala som taká vytočená z tých mamičiek že dovi dopoo! presne jak to tu opisujete, vnucujú sa, to čo oni povedia je sväté ale všetky okolo nich sú hlúpe... raz sa mi stalo že ma veľmi urazila jedna mamička, osočovala ma silou mocou mudrovala a snažila sa mi niečo dokázať a rozhodla som sa že si vymažem profil. aj som poprosila admina o zrušenie už. účtu. opýtal sa ma na dôvod prečo tak som mu povedala o týchto super múdrych mamičkách no poprosil ma aby som neodišla tak len z toho dôvodu som neodišla lebo sa tu nájdu aj dobré mamky a hlavne normálne. ale po dnešku vážne neviem... ak si niekto pozrie môj fotoblog zistí čo mi dnes behalo v hlave a doteraz mi to tam aj vrta a som totálne znechutená pretože si myslím že táto stránka prestala úplne plniť svoj účel a admin by to mal určite preriediť! dakedy to zachádza až priďaleko!

luna22
22. nov 2012

@rena003 dobre tak sme 3 😉 Ja prímem aj iní názor, nejde o to, len niekto hneď ťa uráža a to veru nepotrebujem. No, nie? prečo sa zbytočne hadáť?

cawes
22. nov 2012

aj ja sa pridavam. tiez mi ide hore krkom to, ked dam fotku neakej veci pre maleho a pod tym hned komentare naco ti to bude a bla bla bla proste co koho do toho ked mu kupim cele hrackarstvo, aj cele h&m to je moja vec. A najradsej mam jednu neviem nick ale posledne dni si tu tak citam a ku kazdej teme ktora naskoci ma co povedat jasne ze z vlastnej skusenosti ci uz ide o zle vztahy s rodinou, ci dobre, ci o manzela ci o deti atd. no nechapem kolko toho taka super matka zazije.

lienka1601
22. nov 2012

@rena003 no ved je chripkove obdobie nie :D
suhlasim baby s vami.. chcela som prispiet do temy choditko... ale ked niekto povie: moji rodicia su intelingentny na rozdiel od inych.,. ako moja mama mala obriadit zahradu zvierata tri deti a babku s dedkom... jako to je pre mna super mama ;) ak vasi rodicia nemaju ine na robote.. teda ja nemam ine na robote ale veeeelmi mi pomohlo dat syna na chvilku pobehat v tom.. aspon som sa najedla :D no a?
nie kazda mamicka vie vsetko najst na nete... chce sa pekne opytat.. tak preco ju dotlacit k tomu ze sem uz nepride.. mozno ma 18 a nema jej kto poradit...

a 1/4 salky :D to je hluupost jak mraky ved to by mi aj ruku maly odkusol :D hahaa

aliza
22. nov 2012

tato tema tu uz naozaj bola, netreba zakladat novu a nie je ani az tak stara....vlastne tam uz bolo vsetko toto popisane 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nie-si-zla-matka-len-preto-ze-to-robis-inac/

rena003
22. nov 2012

@lienka1601 týmto si na uplne dostala, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙄

ladyka8
22. nov 2012

@cawes asi viem ktorú myslíš, tiež som si všimla že všade sa pridáva. určite myslíme na jednu

rena003
22. nov 2012

@aliza a nemôže byt druhá?

cawes
22. nov 2012

@ladyka8 neviem nik zda sa mi ze nieco na b a potom cisla este za menom ale fakt neviem v kazdom pripade prispieva vsade a stale ta to ina super mama, ja nestiham ani zuby umyt a ona stiha 45 for a este aj deti a vsetko

ladyka8
22. nov 2012

@aliza nikto nie je povinný zapájať sa do tejto témy! ty kokos to keď niekto chce otvoriť tému tak si musí overiť či nie je taká alebo podobná? no to je dobrá blbosť

rena003
22. nov 2012

@briketa rena003 @denaalubos však to najlepšie pre dieta je že nikto k nemu nepôjde a nič sa mu nestane alebo ja neviem ,ale mám pocit že skôr to nezvládajú a asi sa za to hanbí lebo ja ked som porodila druhé dieta Dorku tak prišla sem po 5 dni po pôrode ku námdomov a behala som ako srnka, kojenie mi išlo a jej to nejde ,alebo ja neviem čo jej vadí. nech zatvorí dieta do sterilného priestoru a nikto nech nanho nedýcha a potom víde s ním len do obchodu a bude hned choré, ale snád na to príde časom aké chyby urobila a bude to troša aj možno lutovať len ma to hnevá že ako rodina a nesmieme vlastnú neter ani vidieť

Dnes o 22:43 • 2 deti • Odpovedz • •

ladyka8
22. nov 2012

@cawes napíšem ti nick na tú ktorú myslím ja do ip hm?

mawka
22. nov 2012

@cawes ja som si konkretne vsimla anjelicek neviem ake cislo k tomu. ta je vsade, vsade radi, expresne rychlo reaguje a cely den, v jednom kuse 😅 a na vsetko ma odpoved. no super zena 😀 😀

cawes
22. nov 2012

@ladyka8 vyzera to tak, ze ked si chces nieco otvorit tak musis dat najprv otazku ci vobec mozes

cawes
22. nov 2012
lienka1601
22. nov 2012

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chceme tuto temu... mozeme si tu pisat? admin nam to urcite dovoli.. prosiiim

denaalubos
autor
22. nov 2012

no ja pridam jednu moju skusenost, moja Lianka papa uz od 5 mesiaca, a ked uz papala vsetko, zeleninu, ovocie, mäso, tak sme mali uz doma jablcka, ze s mamou urobime vyzivu a pokym, sme ju nemali, reku vytvorim otazku, ze ake vyzivy preferuju, ake znacky. No a hadajte co ? Dostala som sa len kritiky, ze svoje dieta co si dovolim ist krmit vyzivami, ze dieta ma zacat papat najprv zeleninu potom ovocie a mäso, a dalsie ze nech idem laskavo na jablka a ze maju najradsej tieto lenive mami, co nedokazu ani vyzivu urobit a pritom nevedeli co presne je vo veci ani, a ziadala som ich iba o odpoved aka vyziva aka znacka...a pisali mi jaka som ja matka ze chcem s tym napchavat svoju dceru, ako keby som jej jed do jedla davala....tak som sa popalila a povedalla som si ze radsej tu temu dam vymazat ako citat tie matky co sa len do mna navazali ako utrhnute z retaze a ako kedby boli vo svojej kozi a vyhladavali kde zarypnut.....ach skoda sa pozastavovat aj nad tym uz..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄

aliza
22. nov 2012

@rena003 mne je to osobne jedno, ja sem prispievat nebudem, ale pokial viem, admini vam ju mozu zamknut prave kvoli duplicite

ladyka8
22. nov 2012

@denaalubos haha a možnože doma dieťa ničím iným nekrmia len kúpenými výživami :D

mawka
22. nov 2012

@aliza v tom pripade by tu mohli pozamykat polovicu tem, lebo su duplicitne. nie je tyzdna kedy by tu nepribudla 450 x omielana tema "meska mi menzes, som tehotna?" alebo 698 x tema o ockovani a podobne. to je akoze ok... ? 🙄

aliza
22. nov 2012

@ladyka8 prepac, ale tuto otazku adresuj adminovi, ja s tym absolutne nic nemam, to su pravidla tu na MK a preto som vas upozornila. Duplicitne temy sa nemaju zakladat.