Koľko hodín sa denne rozprávate so svojim partnerom?

domkakvet
24. feb 2023

Ahojte, zaujímalo by ma koľko minút, alebo hodín sa v priemere denne rozprávate so svojím partnerom, prípadne manželom a koľko ste spolu, čiže príklad: 2 roky a rozprávame sa hodinu denne. Ďakujem za odpovede.

deti95060810
24. feb 2023

ako spolu.... že bývame , alebo ako sa poznáme
ja s mojim mm stále pokiaľ nezaľahne....ešte aj v posteli ho štuchnem do rebra keď neodpovedá... 😀
dcéra chodí na sš.

goodidea
24. feb 2023

@domkakvet to niekto aj počíta? Akože dám na stôl stopky a rozprávam sa? :D

kinats
24. feb 2023

Tu by skor bola na mieste smutna anketa, kolko sa spolu uz nebavite...

tenerifka
24. feb 2023

my sme manzelmi takmer 24 rokov a rozpravame sa stale, lebo musime, kedze spolu pracujeme, ale teda riesime najma pracovne veci. Ked mame volno, potrebujem pokoj aspoñ na pol dña, resp.v ten prvy deñ volna si robim svoje veci doma, alebo idem na nakupy, pozriem si na youtube dokumenty s poharom vina v ruke, proste chcem mat svoj klud a nech mi da pokoj.

zojazoja
24. feb 2023

@domkakvet 😀😃 stopnem si to dnes keď sa dovalime z prace večer domov a napíšem. To bude masaker. To musím zapisovať minúty lebo isto nekecame vkuse neviem koľko hodín.

goodidea
24. feb 2023

Bude ešte sranda

melanta
24. feb 2023

Rozprávame sa ráno počas raňajok a keď príde z práce, tak sa rozprávame podvečer a večer. Netrávi muž čas na mobile ani pred telkou s pivom v ruke, nechodí do krčmy. Čiže komunikujeme fakt veľa každý deň. Ale veď preto spolu žijeme a preto sme manželia, že okrem iného nás baví spolu baviť sa. Treba si nájsť vhodného partnera a potom nebudeš musieť zakladať takéto témy.

diewcatqoo
24. feb 2023

Sme spolu 17 rokov a rozpravame sa denne dokopy v priemere 58 minut a 27 sekund. Vzdy stopujem, keby nahodou. Zapisujem do excelu a na konci dna vyhodnotim. Na konci kazdeho mesiaca robim aj graf.

goodidea
24. feb 2023

@diewcatqoo potom na základe údajov partnerovi vydeliš čas na sex :D

betulinka1
24. feb 2023

@domkakvet sme spolu 6 rokov a huba sa mu nezastaví. Je schopný mi volat 6x denne aj z prace ked ho nieco napadne.

diewcatqoo
24. feb 2023

@goodidea ano, potom mu len poslem ziadost do kalendara 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingridpisarova
24. feb 2023

34 rokov spolu a niekedy ani celý týždeň ani slovo.. , deti sú samostatné , nie je o čom , bohužiaľ....

giulliette24
24. feb 2023

čítala som štatistiku, že priemerná doba komunikácie medzi manželmi je 8 minút denne

...priemerne by to aj vychádzalo🙂
po12rokoch

katka700
24. feb 2023

@domkakvet sme spolu skoro 20 rokov, rozprávame sa tak 15-20 minút denne o bežných veciach, keď treba dačo riešiť alebo sa dohodnúť na niečom tak viac, možno hodinu až 2. Nikdy nebol utarany, ja tiež nie tak mi to vyhovuje.

andrejka1974
24. feb 2023

Sme spolu už 30 rokov a rozpravame sa stále od kedy príde z práce čiže od 17.00 do 21.00

gladys_07
24. feb 2023

@giulliette24 ja som zasa citala ze stastne pary sa bavia spolu denne priemerne 17 minut.

Inak chcela by som ten job, taketo statistiky robit. Vymyslis si daku somarinku a mas nulovu zodpovednost za outcome. Kam mam poslat CVko?

monane
24. feb 2023

no tak to je teda žalostne málo. ako u nás sa to nedá len tak vyčísliť na nejaký čas, lebo sa rozprávame proste veľa a neviem si takéto ticho v dome predstaviť. vzťah je predsa o komunikácii

vinkel
24. feb 2023

Stále je čosi 🙂 pre mna je kecanie o tom že čo treba kúpiť v obchode 🙂

ruza123
24. feb 2023

U nas sa to neda hodnotit denne..kazdy den je iny..ked je vela povinnosti, komunikujeme v podstate cez mobil, vecer sa stretneme v posteli..ale ked je priestor, tak v podstate stale nieco riesime..rozne temy..velmi casto cez vikend kecame aj do rana..moj muz je dost ukecany, ja by som tichu vodu pri sebe nezniesla, komunikacia je zaklad..preberame hocico, stale sa nieco najde..

nikola81
24. feb 2023

Sme spolu 15 rokov, rano este spi ked odchadzame s malym do skolky a ja do prace. Vecer si to vynahradime. Spravime si kavu, sadneme do obyvacky, porozpravame sa co nove, ked je to potrebne volame a piseme si cez den. Ale vzdy k veci. Nikdy nezavola len tak ze si chce pokecat. Vecer potom sadneme vsetci k svojim cinnostiam a oddychujeme. Zo zaciatku vzathu sme si po robote otvorili flasu a trkotali kym sme ju nestiahli, rano sme obaja isli do prace. Ale tieto fazy uz presli. Vsetci sme spokojni a vyhovuje nam to. Ak je pocit ze sa bavime malo, povieme si to a riesime.

giulliette24
24. feb 2023

@gladys_07 veru blbosť s nemerateľnými údajmi, zbytočný výstup, myslím že sa tým zaoberajú nový čas, plus7dní, ...viac nepoznám 🙂

oli18
24. feb 2023

Zase ta ista tema? Ved hladaj dozadu, nemusis zakladat novu 😉

dominikamacakova
24. feb 2023

Stále sa rozprávame a aj si voláme keď nie sme spolu. A niekedy je celý deň doma, niekedy tri dni v práci takže nedá sa to zrátať na hodiny.

petamich
24. feb 2023

netusim 🙂 od 15 - 60 min. 🤷‍♀️ a aj to vacsinou rozpravam ja, moj manzel mi povie, ze v praci bolo dobre, na obed si u Hasica dal svieckovu a pozdravuje ma David

sme spolu 6. rok

lb1984
24. feb 2023

@domkakvet to sa ani takto nedá povedať 🙂 niekedy spolu prehodime za celý deň pár viet čiže do 30 min., inokedy zas musíme spolu niečo riešiť to dá aj na 2 hodiny za deň ze sa nám usta nezastavia. Ono ja mam taky pocit ze po toľkých rokoch sa neda už len tak rozprávať bud riešime problém, pindame na politiku, alebo pozeráme spolu telku ci sa hráme s dcérkou. Proste stereotyp jak vyšitý ☺ čakám už len kedy budeme po sebe brucat 🤣🤣🤣

zanka777
24. feb 2023

@domkakvet keď prídem z práce on nie je doma takže si len zavoláme to trvá tak 02:30 min až 4:45 min... Potom keď príde domov tak asi 15 minut až 18 minút potom si každý robí svoje ale medzitým prehodíme pár viet ktoré nám záberu asi 17 minút spoločného rozprávania sa a potom večer to už ako kedy máme náladu niekedy aj 34 minút alebo aj 49 podľa nálady vravím....... Takže toľko k tejto debilnej otázke 😂😂😂 fakt chcem mať vaše problémy a prezidentov plat 🙏

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janagontkovic
5. mar 2023

@deti95060810 hahah dobra si, ja to iste tak. :D