One brain metóda - skúsenosti

simonika159
24. jún 2023

Ahojte, zaujmalo by ma, mate niekto skusenost s kineziologiou/one brain metodou kvoli nocnemu pomocovaniu u dietata? Po kolkych sedeniach sa dostavil vysledok? Dakujem 😊

janickacrazy
24. jún 2023

@simonika159 ja mám skúsenosť, ale u nás to veľmi nezabralo na pomočovanie, ale zase pomohlo nám to veľmi na iné veci, v podstate mi to zmenilo úplne pohľad na život

simonika159
autor
25. jún 2023

@janickacrazy a skusali ste aj sedenia kvoli pomocovaniu? Pretoze mali sme odporucania s dobrym vysledkom, boli sme raz pred dvoma tyzdnami ale nejak nepomohlo ani len drobne zlepsenie tvrdili nam ze staci jedno sedenie, teraz zas jedna mi povedala ze tie sedenie aspon 3…
Pytam sa na skusenosti hlavne preto ze je to aj dost penazi, a teda doba je zla, pokial by som vedela ze to niekomu skutocne pomohlo na to pomocovania, neviem ci v tom pokracovat.

janickacrazy
26. jún 2023

@simonika159 No tak raz určite nestačí, to je ozaj málo. Ja som sa začala vtedy aj sama tou metódou zaoberať, chodila som na školenia, aby som synovi ešte viac pomohla a aj sama sebe. Ako som písala, u nás to nezabralo konkrétne na to pomočovanie, to sa poriešilo až neskor, proste musel z toho vyrásť. Neviem aké veľké dieťa máš? Moj syn má svalovú dystrofiu a tam nastalo veľké zlepšenie, aj psychiky u syna a aj u mna, takže viem, že táto metóda funguje. Len ako mi lektorka vysvetlila, telo si samo vyberie aký problém je prenho priorita a to si rieši. Ja by som určite odporučila viac sedení, ak si to teda možte dovoliť.

simonika159
autor
26. jún 2023

@janickacrazy boli sme u pani Kulichovej v Dubnici, 5 ročné dievčatko mám, moc nespolupracovala, nudila sa tam a ani nechapala co sa jej pani konziologicka pytala, bolo jej tam dlho a vobec ju to nezaujmalo, preto neviem ci to asi nieje pre nu priskoro kedze nevie byt pozorna a spolupracovať… zvážim to ešte

simonika159
autor
26. jún 2023

@janickacrazy a teda boli sme jeden krat, ale este na zaciatku mi tvrdila ze staci jedno sedenie na toto pomocovanie