Opuchnuté viečko u mesačného bábätka

pupavka37
26. aug 2017

Ahojte ....
Keď ma mesačné bábätko opuchnuté viečko a dala som mu kvapky ocuflash ...je normálne keď po podaní kvapky ešte viac opuchne a sčervenie ...???

pribinak
26. aug 2017

S mesačným babatkom by som nerobila taketo experimenty.
Radsej by som zavolala na pohotovosť a poradila ci mam prísť, alebo ako to riesit
Oci su citlivá zalezitost

pupavka37
autor
26. aug 2017

Mne to tak predpísala doktorka ..

pribinak
26. aug 2017

@pupavka37 hm, tak si zavolaj do nemocnice na očné a opytaj sa, ci je takáto reakcia OK

janinah
26. aug 2017

čo je opuchnuté a červené?viečko alebo aj spojovka-oko vnútri? neuštiplo ho niečo? druhé oko je ok?

majkam6
26. aug 2017

mojmu synovy tak tiez spuchlo viecko na dovolenke. cele bolo cervene a nebolo vidiet miesto po vpichu hmyzom.nasadila som fenistil a az po odpuchnuti sa ukazalo ze ho nieco pokusalo

babatkoo
26. aug 2017

@pupavka37 ocuflash je v poriadku davat aj novorodencom. Syn ho bral uz v porodnici. Mohlo ho nieco ustipnut. Ja som mala 3x v zivote stipanec od komara na ocnom viecku. Rano som vstala a nevedela otvorit oko. Ak nema ocko cervene ani karpinky nedavala by som ocuflash. Skor natriet z vonku viecko ophatlnoseptonexovou mastou. To mozu male deticky. Ak neprejde tak ocnej.

adriana1980
26. aug 2017

Mojej malej opúchalo viečko 3X za mesiac. Boli sme u očnej a zápal oboch očí. Dostali sme atb kvapky do očí