Paplón do škôlky

12. júl 2022

prosim poradte kde ste kupili paplon a vankus do skolky a este aj plachtu tu ani neviem aky ma mat rozmer
Dakujem

lilly2303
12. júl 2022

Ahoj, nám to nebolo treba. Škôlka má vlastné paplóniky aj plachty. Jedine vankúšik mali mať svoj z domu. Inak škôlkarske paplóniky a plachty majú takú veľkosť ako tie do detskej postieľky.

lilly2303
12. júl 2022

Tuším aj Lidl shop ich má za dobré ceny

elizabet173
12. júl 2022

paplón a vankúš do škôlky? To som ešte nepočula, iba vankúšik mali deti z domu, teda kto chcel

oblecenie99
12. júl 2022

@elizabet173 tiež to aktuálne riešim, dosť ma to prekvapilo,lebo v jaslickach mali všetko od paplonov, vankúšov, obliečok až po oblečenie na deň, do ktorého sme ich prezliekali ráno 😳🤷

janickacrazy
13. júl 2022

@oblecenie99 my sme nič také našťastie nepotrebovali, príde mi to trochu psycho kupovať extra paplón a vankúš do škôlky, ešte že aj posteľ nechcú 🙄

andrea_82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
13. júl 2022

My sme sa šli všetko, paplón, vankúš, plachta. Ale to je to isté ako do postieľky.

kallanchoe
13. júl 2022

Starší mal tiež v škôlke paplón priniesť svoj....mladší ide do inej škôlky a tiež nosia svoje paplony....mne to vyhovuje....lebo viem, že keď sa deti popisaju....nemyslíte,že to zakaždým dávajú prať....pokiaľ nieje mokrý cakum prask...dajú vyschnúť a oblečú naspäť normálne....čiže ja som práveže rada,že majú svoj,keď bola náhodou nehoda zobrala som vyprať domov....rozmer nie do postieľky ale ten väčší....vankúš je asi rovnaký 40x60, 100*x130-140, majú rôzne rozmery,hlavne aby ti sedeli obliečky....keďže dávaš svoj,tak aký kúpiš taký bude mať ...im je to jedno...a plachtu tiež som v obchode pýtala do škôlky...lebo tie z postieľky boli malé...

janickacrazy
13. júl 2022

@kallanchoe no u nás dávajú prať poctivo v škôlke a ja som nosila nepremokavé podložky pre jedného syna, ten mal s tým problémy občas, ostatní dvaja sa nikdy v škôlke nepocikali, takže to bolo bez problému