Plač bábätka po zobudení

daskal
16. apr 2023

Ahojte mamicky.
Ma niektora z vas skusenosti, ze vase babatko od narodenia po kazdom jednom zobudeni plakalo? My mame 4M a od narodenia placeme, este ani raz sa nezobudil, ze by neplakal a to sa posledny mesiac po zobudeni najprv usmeje a za minutu uz reve. Spociatku som dva mesiace dojcila, teraz sme na na AR UM, nemame zapchy, prdkame dost, tak neviem z coho vzdy narieka. Jedine ho upokoji ked sa napapa, ani hracka ani ze ho zoberem naruky ani ked sa zobudi a hned som pri nom nezabera. Skusala som mu dat papat aj pred spanim ale plakal rovnako. Mate niekto skusenost, prejde to niekedy? Dakujem

cyberk
16. apr 2023

tak je hladne, ked sa zobudi.. dava to placom najavo, nema ako inak to zatial povedat, neboj to prejde 🙂
a co sa tyka teba, ze places tiez po zobudeni (kedze hovoris v plurali) tak skus sa tiez najest :D tiez som nervona ked som hladna 😂

daskal
autor
16. apr 2023

@cyberk ja neplacem teda uz nie 😀 no len ja som skusala mu dat pred spanim potom zaspinkal na 30 min a po zobudeni plakal rovnako. Takze v priebehu hodiny vypil skoro 300 ml...

simona92101
16. apr 2023

@daskal ako je dieta uspavane?na rukach,v kociku?podla mna place preto,ze ked sa zobudi,nieje pri nom osoba ktora ho uspavala.ale chce este spat,ale sam zaspat nevie a potrebuje pomoct so spankom (hojdanim,cumlik atd)

stanulienkat
16. apr 2023

Deti to robievaju po zobudeni. Nemusi to mat konkretnu pricinu.

beata_k
16. apr 2023

@daskal Kolko spi na jeden spanok? Mozno by este pospal, ale zobudi sa.

elizita
16. apr 2023

@daskal moje obe deti sa asi do roka ani nikdy inak nezobudili

daskal
autor
16. apr 2023

@simona92101 na rukach aj v kociku niektore spanky. Cez den pospi max 30 min v postielke. V kociku sa zobudi po 30 min ale tam sa da douspat ked sme vonku a spi aj 2 hodiny. Place rovnako. Skusala som aj 10 min pred zobudenim si ho zobrat na ruky a znovu uspat ako na zaciatku ale nikdy sa mi to nepodarilo.

daskal
autor
16. apr 2023

@beata_k pospal by urcite lebo mame 30 min denne spanky. Ale v kociku da aj 2 hodiny niekedy len musi byt v pohybe. Place rovnako

daskal
autor
16. apr 2023

@elizita a ako to preslo? Ci len cakat kym vyrastie?

beata_k
16. apr 2023

@daskal Ja by som povedala, ze to tym spankom. 30 minut je malo. Aj ked verim, ze sa snazis ho douspat.
A je dobre odgrgnuty ked zaspi? Ci ho netlaci este vzduch a nezobudi sa na to.

tessa04
16. apr 2023

@daskal Dcerka mi takto po zobudeni plakavala cely prvy rok- cez den aj v noci.. Niekde som citala, ze sa vyvija centralna nervova sustava..tiez neviem, preco to bolo ale preslo to. Teraz ma rok a pol a budi sa vacsinou s usmevom😊 tak, len vydrzat😊

jazula
16. apr 2023

Moja bude mať dva roky a stále sa občas zobudí s narekom…vredy pomôže len rýchlo strcit prso alebo spomenúť jedlo…takze to asi bude hladom.

anavixy
16. apr 2023

Tak ak ho jedine upokoji ked sa napapa, tak to az taka zahada nie je 🙂 u deti je normalne, ze sa zobudia s placom, nic zvlastne by som za tym nehladala… bud skus douspat alebo daj papat. Zalezi aj od dlzky bdelych okien atd, niektore deti spia kratko, dolezita je aj celkova doba bdenia a spanku dokopy za cely den a noc.

letfenixa
16. apr 2023

@daskal syn do cca 5 rokov plakal po každom dennom spánku.

simca06022011
16. apr 2023

Véd sa zobudí a je hladný... takže najesť a bude kľud🙂

daskal
autor
16. apr 2023

@simca06022011 ved ale nemoze byt hladny po polhodine alebo hodine od krmenia UM...

nina296
16. apr 2023

@daskal moja ma rok a pol a zakaždým po dennom spanku sa zobudí s placom a sama nechapem prečo. Niekedy sa nedá dlho utíšiť a niekedy sa mi to podari ak ju niečim zaujmem. Dufam, že to raz prejde

elizita
16. apr 2023

@daskal skúšala som všeličo ale proste to muselo prejsť samé..