Plač mesačného bábätka

10. feb 2023

Ahojte, chcela by som sa opýtať mesačne bábätko ma od včera večera záchvaty plaču až také že ofialovy chorá neni a bruško som natrela aj kvapky dala lebo som si myslela že ju boli ale neprestala plakať

226lenka
10. feb 2023

Kojíš? Alebo je na um? Kvapky proti kolikam si dala?

autor
10. feb 2023

@226lenka umelé mlieko, áno

autor
10. feb 2023

@226lenka v noci spala tak po hodine a pol a nemohla zaspať zakaždým ako zavrela oči a zasypávala tak ju strhalo a plakala znovu

226lenka
10. feb 2023

@226lenka čo ja viem tak dieťaťu práveže tie kvapky proti kolikam môžu robiť nedobre

inak2022
10. feb 2023

Ak neviete prísť na príčinu, odporúčam v takomto ťažkom stave kontakt koža na kožu, čo najviac fyzického kontaktu s bábätkom, zachovať pokoj ak je to možné, snažiť sa upokojiť vystresované nervíky bábätka. Bábätká prežívajú všetko intenzívne, potrebujú v takýchto ťažkých chvíľach čo najviac istoty z vonku, od maminky

226lenka
10. feb 2023

@226lenka alebo nesadlo mliečko? Niektoré umelé mlieka zapekaju

inak2022
10. feb 2023

Ak si myslíte, že je to od bruška, nahriate ruky s nahriatym olejčekom jemne prikladať na bruško. Pozrite si na googli ako vyzerá masážny ťah I LOVE YOU na brušku.

autor
10. feb 2023

@226lenka ja som jej kvapky dala až v noci ked nezaberalo nič, mlieko sme zmenili ale uz ho pije cca 2 týždne a nebol problém

kitycat
10. feb 2023

Ako davas spat, ze sa strhava?

adeladulova
10. feb 2023

Ake Decko vitamin davas?

autor
10. feb 2023

@kitycat do postieľky a sem tam ju thne akoby sa zľakla

lia2022
10. feb 2023

Možno by spalo kľudnejšie v perinke aby sa nebudilo a nestrhávalo na vlastné pohyby. - Morov reflex.

kitycat
10. feb 2023

Ak lezi to drobatko vo velkej postielke, tak sa vobec nedivim, ze sa ti. strhava a zle spinka. Vsak sa 9m tlacilo v tvojom bruchu. Zavinovacku alebo hniezdo si zožeň, nech je "stlacene" a tienpridke pohyby zarazi zavinutie.
Ja mam 3mesacne,v prinke a ked idem okolo ked spi casto sa stale strhava, nie to mesacne.

Teraz je chora, tak som ju zavinula o trochu silnejsie a spala krasnych 3,5h

autor
11. feb 2023

@kitycat mám hniezdo v postieľke, a v zavinovacke nechce byť, ona mi pekne spáva až na tu jednu noc dneska už spinkala 5 hodín a len nad ranom začala plakať tak silno

marion30
11. feb 2023

Ak to nebude bruško môže byť zľaknutá, nemali ste návštevy alebo veľa podnety??

mnamko
12. feb 2023

Moja vnučka tak plakavala,mala reflux musela spať na vyvysenom madraci a ces deň v lehatku

laskonkaq
15. feb 2023

Dávaš mu cumel? Môj sa ukludnil cumlikom. Bohužiaľ nedalo sa inak. Bradavky som už mala velmi zničené a stale chcel cecat. Úľava prišla keď sme dali malý culmik. Treba kúpiť určený pre novorodencov- tie sú mäkšie a taj ti nebude ani tak stláčať bradavku pri kojeni. Snáď som pomohla.

miriter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz