Poobedné vstávanie s krikom

leazeziliny
3. apr 2023

Baby, dva a pol ročné dieťa, každé poobedie vstáva s krikom, plačom, nazurené, potrebuje aj hodinu kým sa ukludni. Je jedno ci spi pol hodinu, či spi dve hodiny...je jedno ci ju zobudím ja, ci sa zobudí sama. Mate skúsenosť? Je to na nervy, keďže mam ešte mladšie dieťa a musím sa venovať aj tomu...
Najradšej by som zrušila ten jeden poobedný spánok, spat ide s dobrou náladou a vstane ako čert. Ale keby zruším, je už o šiestej na spánok, takže nie. .
Každá rada dobrá 🙏

andreatytler
3. apr 2023

@leazeziliny Bolo to tak vzdy alebo len odkedy sa narodil mladsi? Moze byt forma ziarlivosti. Ak sa babtko budi s placom tak sa mu hned venujes, ze ho prebalujes a krmis a tak on imituje spravanie aby mat pozornost. Vela starsich deti sa zacnu spravat ako babatka lebo hcu mat taku istu pozornost.

basulaak
3. apr 2023

@leazeziliny ahoj, moj ide mat len 2 roky ale toto iste aj u nas. Presne do bodky len je jedinacik. Ma to prakticky odjakziva. A ten vresk ked sa zobudi. Ani na ruky ani z ruk. Vsetko je nenenene a vresti a vresti. Velmi vynimocne raz max 2x za tyzden sa nezobudi s placom. Zaspava v pohode. Nechapem a tiez kym sa ukludni aj 20-30minut. Tiez sa uz dlho pytam, co je zle, preco place.

zadarmo1
4. apr 2023

@leazeziliny aj u nás je to tak 🤷🏼‍♀️ odkedy sa spánok posunul a o 14:15 max musím budiť tak vstáva väčšinou hore ritou 🤦‍♀️ vek podobný ale jedináčik čiže tým to nebude

nina296
13. apr 2023

@leazeziliny aj naša je jedináčik. Ma rok a pol a vždy vstane s revom, musim vymyslat všeličo, aby sa zabavila a prestala plakat. Tiež neviem čo s tým a je to na nervy, dufam, že sa raz v tom zmeni🤷🏼‍♀️