Povedali vám, že čakáte dievčatko a bol to chlapček?

misuka05
13. okt 2012

Baby stalo sa Vám, že Vám povedali, že čakáte dievčatko a bol z toho chlapček?

tunzal
13. okt 2012

@misuka05 áno, u syna my do 35.tt 😀 hovorili aj dvaja dr. že bude dievčatko,a keď som išla na prietoky tak dr. sa ma spýtal či vieme čo to bude a hovorím hej dievča....on sa zasmial a povedal že nie bude to chlapisko riadne 😀, a pri dcére nevedeli povedať len v 30tt. . takže prekvapenia sa dejú 😉

titulienka
13. okt 2012

aaaaaaaaaaaaaaaaaano a bol to ten najkrajsi omyl nasho zivota .....po 3 dcerach sme sa dali na chlapceka 😀 😀 ...ani pri jednom tehu sa doktor nezmylil ....no 4 tehu bolo same prekvapenie 😉 ...v 16.tt nam doky povedal ze cakame na 70% dievcatko ....v 18.tt nam to potvrdil ...nooo nepopriem ze sklamanie bolo , manzel bol optimista a povedal ze ine pohlavie proste robit nevie ... 😀 😀 😀 ..tak sa slo na dokupovanie ruzoveho 😀 ale v 20.tt prisiel ten najkrajsi neocakavany omyl kde sa s nasej Terezky stal zazrakom milovany , vysnivany , vymodleny a vytuzeny syncek Janko 😀 😀 😀 ....a vsetci ho milujeme ...

dedikatessa
13. okt 2012

Sestre az do porodu hovorili ze caka dievcatko a porodila chlapceka 🙂

raza
13. okt 2012

tak ja mám doma dvoch bratov, ktorí mali byť sestry 😅

simca06022011
13. okt 2012

mne az pred porodom povedali ze to bude dievcatko... moj gyn mi stale tvrdil ze chapec 🙂))

zuzana612
13. okt 2012

mne osobne sa to nestalo, ale dvom kamoskam do 8 mesiaca tvrdili ze cakaju dievcata a boli z toho chlapci 😀 Pri chalanoch sa vacsinou nepomylia, ked tam vidia cvira a vajka tak je to jasne, ale z baby sa moze este vyklut chalan, ak nema poriadne semeniky zostupene. Ja som bola pred 3 tyzdnami na UTZ v 31 tyzdni, dr. mi ho aj ukazal, ja som si bola ista ze mi ide povedat ze je to chalan lebo som tam videla nieco a on mi na to povedal ze je to bud nezostupeny seminik, alebo pisula 😀 Takze to bude do tretice prekvapko 🙂

wawrita
13. okt 2012

Treba ist na 3D sono, tam vedia povedať na 90% 🙂

lussy83
13. okt 2012

@wawrita nevies co zhruba stoji to 3d sono a od kolkeho tyzdna ti to povedia naisto? 🙂

henrieta16
13. okt 2012

@tunzal no ako by som čítala o sebe 🙂 ale mne to povedal v 37tt, týždeň pred sekciou 😀

wawrita
13. okt 2012

@lussy83 3D sono stojí vacsinou 30eur, a povedia ti od toho 22.týždna cca. ja som bola v 26.tt a povedal ze som prisla uplne skvelo, lebo ze to krasne vidiet. urcite odporucam. krasny zažitok.

michaelamilan
13. okt 2012

@lussy83 u nás v HC stojí 3D 50€.......mne naisto povedali už v 20tt že budeme mať chlapčeka......malý sa nám krásne otŕčal a má aj dobrú výbavu ako lekár povedal hiiii

lussy83
13. okt 2012

@wawrita
@michaelamilan
no to su fajne sumy ale myslim ze to stoji za to..ako vas teda tak citam.. 🙂 poviem drahemu a uvidime ze kde to tu u nas robia.. 🙂

titulienka
13. okt 2012

@wawrita mne na 3D povedali , ze to bude baba..a ze pravdepodobne ma downov syndrom 😒 ...v 20.tt sa ukazalo s dievcatka chlapcek, nakolko semeniky mu zostupili neskor ...a zial potvrdenie ze drobcek je zdravucky som musela absolvovat odber plodovej vody a to tiez uz az v 20.tt ....takze ani 3D nie je 100% .....

misuka05
autor
13. okt 2012

Ja sa chystám na 3Dčko určite u nás robia 3D aj 4D naraz 🙂. Dúfam že sa ukáže pohlavie, len neviem kedy mám ísť myslíte že ten 23, 24tt by mohol byť?

wawrita
13. okt 2012

@misuka05 určite ano, to je tak akurat. ale robi sa do 30.tt. doktor vravel, potom je uz velmi pekné bábo. 😉

michaelamilan
13. okt 2012

@lussy83 určite to za tie peniaze stojí!!!!! Mám 12 3D fotiek a k tomu pol hodinové video😀 Krásna pamiatka!!!!!! Ja som sa nevedela dočkať termínu !!!!

zuzi0911
13. okt 2012

@misuka05 ahoj osobne sa mi to nestalo, ale lezala som s jednou v nemocnici ktorej do porodu hpvorily ze bude mat dievcatko. vsetko od oblecenia po kocar ruzove a narodil sa chlapec. to potesi 🙂

lussy83
13. okt 2012

@michaelamilan kocka to za kazdu jednu foto si vycapila v priemere40eur????no ako take foto by som brala aj ja ale tak..trosku vela penazi na moj vkus.. 😝

domeli
13. okt 2012

Ako už bolo písané, najkrajší omyl - do pôrodu som čakala chlapca (u dvoch lekárov nezáväzne, vlastne ešte aj 2 hodiny pred pôrodom) a na sále zaznelo: máte babu! 🙂 A to sme ani pohlavie nechceli vedieť, len môj lekár sa preriekol a pôrodník to musel skontrolovať, nakoľko malé bolo otočené opačne a chlapci sa vraj výlučne rodia sekciou. A tiež na to neprišiel.

katecameron
13. okt 2012

nastastie nie to by bol pre mna sok mne ked povedali dievcatko tak aj bolo ked chlapcek narodil sa chlapcek 😉

misuka05
autor
13. okt 2012

@lussy83 Moja to je poplatok za všetky fotky aj video

misuka05
autor
13. okt 2012

Dobre a stalo sa niekomu že aj 3D sedelo na pohlavie a bolo potom iné? 🙂

karin1234
13. okt 2012

ahoj, mne dr. povedala,že z dievčatka sa môže stať ešte chlapček v tom zmysle, že pipik môže byť schovaný 😀 no ale z chlapčeka baba to už nie 😀 že raz to tam vidia a je to chlap 😅

andrejka1983
13. okt 2012

mne môj gynekológ zakaždým tvrdil že bude to chlapec....na ultrazvuku v druhej nemocnici kde som chodila na vyšetrenia mi zas vraveli že to bude dievča....ešte dobre že su len dve pohlavia 😀...lebo to bolo zakaždým inak ....a tak nakoniec som si zaplatila 3D sono a tam mi doktor povedal že to bude baba...že ak nie, tak vráti diplom 😀..... mal šťastie, mám dievčatko....

zankaj
13. okt 2012

No ja som tak dopadla 🙂 doteraz mi lekarka vravela ze je to chalan a 3D ukazalo dievcatko :D no ja som mala este stastie sestre vraveli 3 lekary ze dievcatko tak nakupila ako splasena vsetko dievcenske a nakoniec s toho bol chalan :D takze bol ruzovy v porodnici ale krasny :D

zankaj
13. okt 2012

@karin1234 fuuuha no dufam ze je sa moj doktor nepomilil :D asi sem zavesim fotku pukani a budete muset ohodnotit ci je to vazne baba 🙂

anika11
13. okt 2012

mne moj doktor povedal,ze to bude baba.ked sme boli na 3D-tak tam nam povedali,ze isto chalan.na dalsom ultrazvuku pri mojom doktorovi som sa znova opytala,co to bude (ale neprezradila som,ze co mi povedali na 3D) a znova vravel,ze dievca. no a tramtadadaaaaa...je to chalan 🙂 😉

anika11
13. okt 2012

@karin1234 tiez som to tak pocula..no mojej kamoske sa stalo,ze mala mat chalana..vsetko modre doma a narodila sa jej Nikolka 😅 😅

karin1234
13. okt 2012

@anika11 no sranda 😀 ale musi to byť aj šok 😝

allison10
13. okt 2012

...Ja som v 31tt... Zatiaľ mi moj doktor 2x povedal, že to vyzerá na dievča, ale že nedáva za to ruku do ohňa... 🙂 Tak zatiaľ som nič čisto dievčenské nekúpila, lebo kamoške tiež tvrdil, že to bude isto dievča a hold, je to Timko 😀