Kedy ste povedali manželovi, že čakáte bábo?

23. jan 2024

Ahojte..kedy ste vy povedali svojim manželom že čakáte bábo ? Chcem ho s tým prekvapiť nechcem si robiť test pred ním tak sa Vás chcem spýtať či ste im oznámili novinku hneď v ten deň alebo ste ešte počkali nech to máte na 100% potvrdené ?

pe_mi
23. jan 2024

Hneď ,ako som si urobila test.doktorka má pri oboch tehotenstvach objednala až na 7,8 tyždeň tehotenstva.
Pri oboch som to zistila hneď ako meškala menštruácia.tak si neviem predstaviť byť doma ticho ďalšie 2,3 týždne.
Hneď ako mi meškal menzes som povedala manželovi ,že mi mešká,že si urobím test.
My sme mali šťastie ,obe deti na prvú šupu,ako sa povie

jaskolka
23. jan 2024

Nikdy som nerobila test pred mužom. No a vždy som povedala normálne, v ten deň, ako som si urobila test.

hederamonstera
23. jan 2024

Hned ako som vedela ze som tehotna. By som nevydrzala 3 tyzdne cakat na doktora.

januska12323
23. jan 2024

Je to aj jeho dieťa načo to tajiť.

sejbipi
23. jan 2024

Hneď. To sa hádam ani nedá vydržať tajiť to pred mužom. Doteraz mu je ľúto, že som mu neurobila prekvapenie, ale vždy bol pri tom, tak to sa ani inak nedalo😂🤷🏻‍♀️viem si predstaviť, že by bol v práci a rýchlo by som zbehla niečo kúpiť, aby som mu to následne oznámila. Ale to nebol náš prípad

13uzivatelka11
23. jan 2024

Hneď ako som si urobila test.. Bolo nám obom jasne ze to nebude na 100% iste kým nám to nepotvrdi doktorka..

dadka1997
23. jan 2024

Sice test som nerobila pred nim, ale povedala som mu to hneď

13uzivatelka11
23. jan 2024

@sejbipi ja som sa par dni na to pred ním vyzvracala, takže by to asi aj tak odhalil 😀

ivkav5
23. jan 2024

Hneď ako som ocikala test a zbadala II. Mala som v pláne neviem aké veľkolepé oznámenia, ale reálne sa to nedalo vydržať pri tej radosti 🙂 Nemenila by som, urobila som to zasa takto.

cecilia29
23. jan 2024

O deň- dva
...mzdy to vyšlo pred nejakým sviatkom, tak vrámci darčeka

zuzuliatko123
23. jan 2024

Týždeň po pozitívnom teste. Boli sme v tom čase pri mori. Keby som mu to oznámila hneď, dovolenku by zrušil 😁

tamta
23. jan 2024

Nedokázala som to tajiť kvôli nejakým špeciálnym prekvapeniam. Proste hneď ako som videla pozitívny test, som mu ho ukázala, ze čakáme bábätko 😍

stannkal
23. jan 2024

Samozrejme ze hneď ako som mala aj len minimálne pozitívny test. Vo fungujucom vzťahu si ani neviem predstaviť ze by to žena nepovedala hneď.

selena_luna
23. jan 2024

Moj muz vzdy vie kedy mam dostat menzes. Nie zeby mal kalendar, on to vidi, vravi ze som ina. Takze aj hned tusil ze som zbuchnuta 😁 na tie testy sme vzdy.pozerali spolocne.

lexie321
23. jan 2024

Hneď pozitívnom teste.

terezia323
23. jan 2024

Keďže sme sa snažili dlho, tak hneď ako mi vyšiel pozitívne digitálny test, lebo tých duchov čo som naháňala by nevidel 😅

autor
23. jan 2024

Tiež sa toho bojím že budem nahánať duchov alebo bude len slabá čiarka a o pár dní nič preto sa pýtam či hneď alebo nie 😁mám aj digi testy len tie potrebuju vyššiu koncentraciu hcg a mám v pláne si spraviť test čo najskôr..

saxana000
23. jan 2024

Hned ako som vysla.zo zachoda..ale.on to nejakym zazrakom vedel vzdy skor jak ja
videl to na mne.

zuzanaete
23. jan 2024

Vzdy sme spolu cumeli na test. Ale tak testovala som, ked uz ms par dni meskala, boli priznaky. Takze test bol uz len potvrdenim. Nekonalo sa ziadne nahananie duchov.

tajnahostka
24. jan 2024

Nerobila som si test.. meskali mi 6 dni tak som isla ku gynekologovi s muzom a ukazala som mu fotku ultrazvuku 😊

arexka
19. feb 2024

Hneď ako mi vyšiel pozitivny test ale mi sme to nebrali hneď vytazne lebo sme si prešli jednym biochemickym tehotenstvom kde mi takisto vyšiel pozitivny test a na ďalší den večer sa mi spustila ms .. takže nič z toho nebolo a potom o rok cca sa nam podarilo tiež test silny a v 9 tt som musela na kyretaž dietatu nebilo srdce na prvej kontrole a na treti krat som mala špiennie v čase ms ja ze sa mi spuštaju ale spravila som si test zo srandy ja ze isto to bude negativne a zrazu slaba druha čiarka jasne ze som ju to hneď vravela on vedel hned o všetkom nebudem robit nejake prekvapkanie ked som si sama nebola ista ako to dopadne ja mužovi hovorím všetko narovinu hneď.. momentálne som v 28 tt tajili sme to pred rodinou i okolim pokym to šlo lebo sme sa bali aby to bolo ok ale chválabohu je tak sa tešíme 🙂 ale keď si človek prejde nejakymi potratmi tak ja neviem riešit nejake prekvapka mi pride detinske ja by som to tajit nevedela pred niekym s kým žijem spim zdielam zdravie aj chorobu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre