Predstavy, čo raz bude z našich detí

kendra73
24. máj 2012

Dnes som náhodov natrafila na fóre na môj článok kde som sa predstavovala.Písala som ho keď som bola tehotná asi v 12 týždni tehotenstva.Píšem tam o tom ako som plná očakávania a ako som zvedavá či čakám dievčatko alebo chlapca.Píšem tam aj o tom ako sa teším keď už budem mať bábo pri sebe.Po napísaní som ho nevidela až dnes keď už mám pri sebe 7 mesačného syna.Bolo veľmi zábavné a pekné čítať si o mojích predstavách a netrpezlivosti najmä keď už je synček veľký a hlavne s nami.Preto by som chcela založiť niečo na ten štýl.Maminky píšte svoje predstavy o tom čo by mali vaše detičky v budúcnosti robiť.Aké predstavy máte o ich povolaní a koníčkoch.Ak to tu dovtedy vydrží po niekoľkých rokoch sa môžme na tom smiať a bude príjemné si čítať ako som si napríklad predstavovala že syn bude futbalista a ,,dnes je z neho predavač,, (príklad).

ematko29
25. máj 2012

🙂 AKURáT VčERA SOM TAK ROZMýšLALA NAD TýM ,žE KED bude mať moja dcera 14rokovv takj ja budem mať 36,ešte mlada mamina,pači sa mi tá predstava,atešim sa ako sa budeme rozprávat o chalanoch atak.dufam,že to tak bude lebo ja mám s mamkou super vzťah. 🙂