Prepichovanie ušiek u lekárky verzus nastrelenie

janastanova
9. mar 2012

Chcela by som sa poradit od skusenych mamiciek. Chcem dat dcere nausnice, ma 3 mesiace a neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma variantami. U lekarky sa mi to zda drasticke a niekde v zlatnictve riskantne, ale mozno sa mylim. Velmi pekne dakujem za rady 🙂

martinameniarova
22. feb 2017

Prosim Vas, mna hlavne zaujima, ze ked niekto pyta rady ohladom cohokolvek - dat toto alebo takto, urobit tak alebo hentak... pytate sa tu na skusenosti. Ked tak citam tak je dost nazorov takych i onakych. Pomoze Vam to skutocne v rozhodnuti?? (Akoze ratate kolko z prispevkov je pre jednu moznost a kolko pre druhu a rozhodnete sa podla vacsiny?)
Pretoze ja sa tiez rozhodujem a absolutne mi tato diskusia nepomohla (ako vacsina diskusii na konovi..ehm)

molinka777
29. okt 2017

@alysea dobry den chcem Vas poprosit o kontakt kde ste davali nastrelovat nausnicky.Dakujem

molinka777
29. okt 2017

@alysea dakujem

janinah
29. okt 2017

Dcéram som dala nastreliť vo veku,kedy ich samé chceli cca 10r. a to som bola vtredy orl sestra a prepichla by som tie uška razdva.Síce som počula v buse také od cudzieho dievčatka...tetáááá,to je chlapček či dievčatko?lebo má ružovú čiapku,ale nemá náušničky😉
s odstupom času ...rozhodla by som sa rovnako,nič sme nezmeškali

alysea
29. okt 2017

@molinka777 rado sa stalo 🙂

bebetka113
3. okt 2018

Mne náušničky nastrelili, keď som mala 10 rokov. Sama som to chcela, pretože keďže som mala krátke vlásky, všetci si ma mýlili s chlapcom a to sa mi, samozrejme, nepáčilo ;) . So staršou dcérkou (3,5) sme boli nedávno, pretože som sa rozhodla, že tiež nechám na nej, či chce mať náušničky alebo nie. Asi pred mesiacom sme išli na nákupoch okolo zlatníctva a tam sa rozhodla, že náušničky chce, veď je to správna malá parádnica ;) . Boli sme vo veľkom zlatníctve na nastreľovanie. Pani ju posadila ju na stoličku, natrela jej obe ušká Detolom a prestrelila. Naozaj to bolo pár sekúnd, ani ju to nebolelo. Za mňa teda určite prestreliť!

vinifred
7. jan 2020

Ja som dala dcere prepichnut u pediatricky ked mala 3 tyzdne,tak jasne,ze sa jej to trochu zapalilo,ale je to normalne a myslim,ze sa z toho robi vacsia drama ako je..ja som si prepuchla usi sama,obycajnou ihlou a zijem..nerobte vedu tam,kde nieje..🤦‍♀️

zuzula1990
22. nov 2021

@natalia777 nezaplatili sa im uška není stým problém ďakujem ja mám 9 mesačnú dcérku

natalia777
22. nov 2021

@zuzula1990 nie ani jednej neboli žiadne problémy