Presakovanie plienky v noci

idemo
27. apr 2022

Prosím poradíte mi. Môj chlapček spí v noci rád na boku ale v tejto polohe sa vždy preciká. Skúšala som už rôzne plienky. Každú noc sa musíme niekoľkokrát prezliekať lebo ma precikané pyžamko aj perinku. Už som z toho zúfalá. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť?

eerikusik
27. apr 2022

@idemo u nás v noci jedine moony nočné,tiež som vyskúšala všetky značky, táto jediná to zvládla🤷

54tinka54
27. apr 2022

@idemo môže byť že mu je plienočka veľká.. my sme mali tiež tento problém a ked ešte trochu dorástol do toho čísla plienky tak to už bolo Ok.. a najviac sa nám osvedčili Babylove, lupilu precikaval často a tiež takto z boku

matulka282
27. apr 2022

@idemo my tiež spavame na boku,tiež sme mali ten problém,plienky vyskúšali všetky značky 🙂 a nakoniec som už bola zúfalá skúmala som že prečo a zistila som že keď mu dávam plienku gumička na boku je trošku založená tak sa precika, začala som si na to dávať pozor poriadne som mu popravila plienku aby gumička nebola ani trošku založená a klop klop zatiaľ to funguje budíme sa suchý iba plienka mokrá 😃

majka1231990
27. apr 2022

Mali sme rovnaký problém,vyskúšali sme veľa druhov a zistili sme,že najlepšie sú pampers pants

katkacic
27. apr 2022

U nás to bolo podobne a tak isto môžem odporučiť pampers pants a popraviť gumičku.

zuzahajdulka
27. apr 2022

Najlepsie su plienkove nohavicky, nie zalepovacie plienky. Nohavicky sa malokedy precikaju.

juliet86
27. apr 2022

skus ist o velkost vyssie

bela30
27. apr 2022

@idemo pampers pants, tie mi nikdy nepretiekli, zvladnu vela

basska_b
27. apr 2022

Asi zla velkost, bud moc velke alebo moc male. A urcite skus plienkove nohavicky. Nenapisala si vek dietatka

idemo
autor
27. apr 2022

@basska_b 4mesiace. Kupila som pampers pants maly ma 5,8kg a na plienkach pise od 6kg, ledva som to naňho navliekla a ajtak pretiekli cez ten gumičový pás co je okolo bruska😩

bela30
27. apr 2022

@idemo Máš tieto? Toto su nočné, zvládnu veľa.

idemo
autor
27. apr 2022

@bela30 noo popravde mám takéto, nemyslela som si ze to bude taky rozdiel ze až original nočne musim kúpiť🤷🏻‍♀️

bela30
27. apr 2022

@idemo Nemusis nocne, ale tie su istota, su aj nie nocne, tie su tiez super(take tmavo zelene), ale ked chces ist na istotu skus tie urcene na noc, za vyskusanie nic nedas ;) Tieto maju aj silnejsi pas na brusku a vzdy sa treba uistit, ci su dostatocne vysoko vytiahnute na babatku, hlavne zozadu.