Problém pri papani v noci

veverkaa00
8. feb 2019

Dobrý večer, idem si k Vám znovu po radu pretože už som zúfalá 😔 Malinká sa večer a v noci veľmi nervaci pri papani a plače, odsúva sa a ukludni ju len cumel. Papa pekne tak 5 minút potom to začne po chvíli sa ukludni, dam jej znovu.. Znovu papa 5 minút a uz potom vôbec nechce a zaspinka. Už neviem čo mám robiť, aj si odstriekavam pred kojenim lebo som si myslela ze jej mliecko tečie rýchlo, aj som ju skusala striedať, aj som skusila ísť do inej izby ale aj tak nic nezabralo. Nerada by som jej davala z fľašky aby sa mi na nu nenaučila 😔 cez den papa pekne bez problémov a plaču.. Niekedy 20 minut niekedy aj viac ale väčšinou 20 minut.. Priberať zacala tiež pekne (mali sme s tym na začiatku problém).. Takže už som naozaj zúfalá a je mi z toho do plaču 😔 Malinká ma teraz 2,5 mesiaca

evittam
8. feb 2019

@veverkaa00 Ved za 5min si v pohode vytiahne co potrebuje. Ked zaspi a priberá tak co vlastne riesis? Ze si z teba nerobi cumel?😉

veverkaa00
autor
8. feb 2019

@evittam ja som sa len bala ze ked tak krátko papá ci sa dostatočne napapa 🤔 jasné ze som rada ze si zo mna nerobí cumel 😉

evittam
8. feb 2019

@veverkaa00 Tak ked spokojne zaspi tak je pravdepodobne spokojna a najedena. Dieta sa naje max.do 5min potom sa uz len hra a dudle. 😉

veverkaa00
autor
8. feb 2019

@evittam ano zaspí, len predtým sa pustí a začne plakať a potom ked jej dam cumlik tak sa ukludni a zaspí 🙂 je normálne že plače po tom ako sa pustí ak je uz napapana?

evittam
8. feb 2019

@veverkaa00 No ci je to normálne ťažko povedať ale ak zaspi ako pises tak potrebuje len podudlat a hotovo, najedena bude ked neplace od hladu.

bobula46
8. feb 2019

@veverkaa00 môj papá tri-štyri minúty, potom sa odtiahne a začne plakať. Dám cumlík, pomojkám na rukách a šup do postieľky 😊 teraz má osem mesiacov a papá doteraz maximálne tie štyri, extrémne dlho päť minút.