Problem s odplienkovanim

jurajpekny1
26. jún 2018

Dobry den poprosil by som vas o radu mame problem s odpliekovanim.syn ma skoro 3 roky uz rok sa o to pokusame vsemoznymi sposobmi a vobec sa nepyta na zachode sedi aj hodinu v pohode hra sa a nic.problem je v tomu ze ma problem s oblickou a ked nema plienku tak ten moc zadrziava tym padom mu ju musime dat lebo taketo zadrziavanie mu skodi a hrozi mu operacia.dakujem za vsetky radi.

siska53
26. jún 2018

@jurajpekny1 ide leto,neskusite byt vonku a ocikat travicku ci doma.ho to nechat dole bez? Nas tak sice na jeden,ked mal dermatitidu zrazu pochopil,co od neho chceme..za 4dni bol bez.. dcerak az 2m.pred 3.rokom nielen pochopila,ale aj vedela ovladat mocovy mechur.. ona zas strasne chcela od 2.r.,no prosto to bolo trapenie,pol na pol,len som.mlacky utierala.a prala,prestalo ma to bavit po par mesiacoch,dostala opat plienky a priebezne sme skusali.. ak tvoj ma aj zdravotny problem,vydrz,on to pochopi..
P. S. Nas cikal najskor do lavora.

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
26. jún 2018

@jurajpekny1 dam ti taky typ - daj do wc klasicku plastovu gulicku co byvaju v detskych centrach a povedz malemu, ze ked bude na nu cikat, gulicka sa roztoci 🙂 kupte schodik k wc, nech cika na stojaka

veronikaszabova
26. jún 2018

@jurajpekny1 dam ti taky typ - daj do wc klasicku plastovu gulicku co byvaju v detskych centrach a povedz malemu, ze ked bude na nu cikat, gulicka sa roztoci 🙂 kupte schodik k wc, nech cika na stojaka

danula.ch
26. jún 2018

Asi ešte nie je pripravený na odplienkovanie, tak sa netrapte. Jedného dňa ta prekvapí a môže sa stať, že bude od toho dňa bez plienky. Mne na staršieho fungovAla taká metóda odplienkovania za 7 dní. Tiež to nešlo za 7 dní, ale celkom rýchlo to šlo. U dcérky som bola presvedčená, že to tiež tak urobíme a nešlo to. Už keď mala 3 roky sama povedala, že plienku nechce a odvtedy pekne chodila na záchod. Okrem noci, bude mať 6 rokov a občas sa stane, že sa v noci pocika.

ukulela
26. jún 2018

@jurajpekny1 a keby si prechadzala - plienkove nohavicky (nie zalepovacie plienky), potom tie hrubsie treningove nohacivky az normalne slipky? a rozne hry ... nas nema vacsiu zabavu, ako curat do sprchoveho kuta ... sice zakazdym sprchujem cely kut, ale no neurob decku radost .... a v lete vonka, na dvore, zo skodikov, jak ciganske decko v osade (sorry za nekorektny stereotyp, ale bohovsky bol, vysiel z chyze, postavil sa na schodiky a cural pred dvere, on musi von, nie do serblika/zachoda/...) skusaj bazen, napr aj tu lopticku v mise, alebo ze nacikame do teglika ... nenutit, nerozculovat sa .. pripadne sa poradit s nefrologom - ale ta sustava uz musi byt dozreta, ked si uvedomuje, ze chce, a vedome zadrziava ... takze len to cikanie hrou.