Problémy s uspávaním bábätka

zuzanaklin
4. sep 2013

asi to poznate kazda, uspavanie babatka vecer, pre mna najvacsi problem, moj syncek ma len 2 mesiace a 2 tyzdne, ale vie uz pekne spinkat 5 , 6 hodin v noci, no problem je ze vzdy pred tym nez konecne zaspi, strasne place, aj na rukach, aj na prsniku ... po polhodine hodine nakoniec asi uz od vycerpania zaspi, emoticon
cez den je uplen super ako nahle vidim ze sa mu zacina zyvat tak ho dam na brusko {inak mi nechce ani spat} a hned po par minutkach krasne spinka, obcas trosku potalapkame po zadacku je to.

erienka
4. sep 2013

@zuzanaklin a aky je problem? Ved pred zaspatim placu hadam vsetky deti 🙂

loknicka
4. sep 2013

ahoj - moja dcerka mala 6 tyzdnov a tiez mame obcas problemy kym zaspi. a co sa bruska tyka tak o tom mozem asi len snivat ze zaspi na brusku. nevydrzi tak ani chvilu lebo sa strasne zlosti. ale ked vidim ze je unavena a neda sa jej spinkat zaviazem ju celu do perinky - aj rucicky lebo prave tymi sa najviac budi. trosku sa pohneva ze sa nemoze hybat a zaspinka a spi mi takto vzdy najdlhsie... 😉

zuzkamacken
4. sep 2013

aj nas 4mesacny mava take stavy.. stava sa, ze aj zaspi a zas sa zobudi s placom.. asi sa mu sniva.. a uspavame zas a znova... 🙂

marylis
5. sep 2013

@zuzanaklin nas uz od 2 mesiacov prespal celu noc a so zaspavanim sme nemali nikdy ziaden problem. Nechali sme ho od malicka pri nas na gauci (mame siroky), kde mal kvazi lezovisko. Tam mal hracky a tam sam lezal a bol rad, ze je s nami. My sme zatial kecali, alebo sme telku pozerali atd.. Ked bolo cca 19:00, okupali sme ho, prezliekli do pyzamka, napapal sa a nesiel do postielky, ale zostal s nami na gauci. Do pol hodiny sam zaspal, potom som ho len preniesla. 🙂 Neviem ako to robite vy, ale mozno skus aj toto. 🙂

zuzanaklin
autor
5. sep 2013

dakujem kocky to s tym kupanim pred 7 urcite vyskusam, lebo skor ho aj tak nemozem davat do postielky, tiez ma rad ked sa uplne zotmie 🙂

andrejka1978
5. sep 2013

my sme mali problem takyto s prvym synom.potom sme zaviedli kazdy vecer rovnaky rezim,kupanie,masaz olejcekom,mojkanie,papanie a zaspavanie bud na prsniku alebo na rukach.odvtedy bol klud.potreboval kazdy den pevny rezim a hlavne to kupkanie sa mu velmi pacio.tiez je dobre dat do perinky.to ukludnovalo zas toho druheho. s druhym synom sme to zaviedli hned od narodenia a ten dokonca sam zaspava v postielke,dzavoce chvilku a potom ho premoze spanok.nam pevny rezim vecer velmi pomaha.

anjelicek94
5. sep 2013

ahojte,
Asi to bude trochu mimo temu, ale moj skoro trojmesacny syncek ma zabu na jazycku, pravdepodobne preto mi aj nechce spinkat. Prosim poradte mi ako mu ju mam odtial vycisit???

anjelicek94
5. sep 2013

Ahojte
Mam este jednu otazku. Moj maly prespinka celu noc, avsak ako padne 5:30 rano sa zobudi, prebalim ho, dam mu papat aj si odgrgne, poprdka si ale neviem ho cele doobedie uspat. Ked sa mi to podari, spinka asi hodinu aj pol a potom len place a neda sa mi uspat aj napriek tomu ze mu nic neje. Je to vycerpavajuce. Da sa s tym nieco robit? Poradte. ☹

nukileta2107
8. jún 2022

@erienka no tak toto som este nepočula...