Rozlozí sa ešte 9 mesačný synček?

emisko555
30. sep 2021

Ahojte môj synček chodí občas v chodaku myslíte že sa ešte rozlozi? Už sa otáča na mieste asi pivotuje, je tam minimálne

nykkushka
30. sep 2021

@emisko555 myslím, že keď už "chodí" je úplne jedno, či sa rozlozi 🤦🏼‍♀️🤷‍♀️

uzivatelka1113
30. sep 2021

vyhod chodítko a možno sa aj rozlozi 😉

sofiella
30. sep 2021

@emisko555 chodaky sa absolútne neodporúčajú. Čím skôr chodak zruš a nechaj ho co najviac na zemi. Na YouTube máš kopu videí s cvičeniami na podporu lezenia, stvornozkovania... skus niečo z toho pozrieť a vyskúšaj mu pomôcť.

mjk40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
30. sep 2021

Naco ste ho davali do choditka? Nas od 6 mesiacov plazi, od 7-8 lozi, sedi, sam sa posadil a teraz ma 9 a stavia sa sam k nabytku. No len treba davat pozor. Padne mi na hlavu aj 6x denne, a to davam pozor...
Kvoli choditku nema motivaciu lozit, naco aj?

uzivatelka1113
30. sep 2021

@nevenka môj tiež nejaký ten mesiac už okolo nábytku veselo behá a síce popadal uz, ale 6x za deň veru nie 🤷🏼‍♀️

jasminka22
30. sep 2021

@emisko555 mala zacala lozit v 10 m, platila od 7 m, myslela som, ze ani nezacne na 4, ale prislo to zo dna na den😊, choditko sme ale nepouzivali

janetinka27
1. okt 2021

@emisko555 a ako travil cas doteraz? byval na brusku na podlozke? pribuzna ma dietatko, odmala vo vajicku, v kociku alebo na rukach a rychlo sediet, obkladanie vankusmi. na podlozke nebyvalo, teraz v choditku. ked dieta netravi cas na brusku na podlozke, tak nebude lozit, lebo nema dovod ani zaklad. skuste este motivovat, ale niekedy to uz deti odmietaju, lebo sa im paci lepsie v sede alebo v choditku, maju lepsi vyhlad