S deťmi na verejné WC. Na dámske alebo na pánske?

susik77
28. apr 2008

Ahojte, minule sme sa bavili s manzelom, ako to bude robit, ked mala bude mat tak 3-5 rokov, uz bude vnimat vsetko a bude s nou napr. na kupalisku manzel a ona bude potrebovat na WC-ci s nou ma ist na damske, al. panske?Ako to robite? 🙂

katrin21
16. dec 2008

baby vy mate ale problemy...

katrin21
16. dec 2008

ale ked uz tak je jasne, ze pokial dieta nevie ist same, hlavne dievcatko, ide na take, akeho pohlavia je rodicm kt, je snim.... aj priatel chodi s dcerou na panske ked je sam s nou... normalne... nechapem, ze to vobec riesite... skor by sa malo riesit, aby bolo vsade WC . resp. kutil pre matky s babatkami na prebalenie...kojenie...

Minule som bola v IKEI a jedna zena tam normalne medzi regalmi s latkou dojcila asi 2!!!rocnu dceru... vsetci po nej kukali... lebo to nebolo uz mimino a mala sa dozadovala, robila krik, ze chce,...... ale to je uz do inej temy...

jaja0110
16. dec 2008

ja by som tie deti supla do travy a neriesila by som ziadne panske/damske WC 😀 😎

ella1
16. dec 2008

jaja-a ked nie je tráva?alebo v zime? 😀

bibula
16. dec 2008

to je vtip? ved podla toho kto s dietatom ide....
ak ide otec s vacsim dievcatkom,staci poprosit niektoru s pritomnych dam.

jaja0110
16. dec 2008

ella- co sa navazas 😀 😀 😉 no? vsak naco trava? nadrzovku v strede cety, este by som aj premavku zastavila 😀 a do snehu by sme koliecka kreslili a potom hadzali terce 😀 😀 😎

ella1
16. dec 2008

😀 😉

melory
16. dec 2008

aj my cikame, kade chodime 🙂 🙂 🙂 ale chodim s nimi zvacsa ja na damske, no malu by som s muzom nepustila, este by mala sok z tych rozdielov.... 😀

marika80
16. dec 2008

teraz v zime dobiehame na zachod pre postihnutych, aby jej ritka neomrzla. Ale v lete sme uz oznackovali hadam vsade.

olise69
16. dec 2008

bibula-ja len tak mimochodom- s deťmi na záchod podla toho s kým je. 🙄 To keď je dievčatko s ockom tak na pánsky pisoár?

luciask
16. dec 2008

olise prepac, ale ved aj chlapi robia velku potrebu, tak na wc nie su len pisoare. Alebo zeby sa tam chlapi na pisoar posadili a vykonali svoju potrebu?

olise69
16. dec 2008

to faaaakt?
A ja som myslela, že len ženy 😒 😒

marorlinko
17. dec 2008

tak my chodime s malym ak je tam tam kde je baby change,ak ni eje, tak na damske, ak j emuz smalym ide na panske s nim, nevidim ziadny problem,hlavne ze si urobi potrebu.

rainee
29. feb 2016

dobra tema, my mame tiez z tohto dilemu 😀 ak ide zena s chlapcekom na damske wc, to mi pride uplne ok. ale muz ked ide s dcerou, tak neviem co je vhodnejsie. moj by radsej isiel veru s nou na damske, vraj aby nekukala na pisulaky 😀 predsa len pisoare su hned pri dverach. ale zas asi baby by nanho divne kukali. jedina nevyhoda su tie strasne rady na damskych wckach, na chlapskom su rychlejsie vybaveni. fakt neviem co je lepsie.

erickatt
29. feb 2016

Inak. Baby su na zachode zatvorene. Nic chlap neuvidiii. Na panskych su vytrceniiiii. Ci?