Sú to pánske alebo dámske tenisky?

janka0200
4. mar 2022

Ahojte baby objednala som mojej dcere tenisky cez eshop ale neviem či su damske alebo panske nepišu to tam ale budete mi asi vediet poradit 😄😄😄ja si myslim že su damske no moja dcera si to nemysli aky je vaš nazor prosim 🙂

vanda323
4. mar 2022

@janka0200 Pánske.....

erickatt
4. mar 2022

@janka0200 baba chalanske nosit môže. Chalan dievčenské moc nie. A urcite sa od teraz pytaj slečny, ci sa jej páčia

tinkavvv
4. mar 2022

Panske

ruzasipova
4. mar 2022

@janka0200 Panske

marrynka112
4. mar 2022

@janka0200 to teraz nejako neriešia či dámske či pánske....ja mám tiež zopár pánskych lebo sa mi páčili 😄😄

mamamasama
4. mar 2022

A to sa v dnešnej dobe transgenderov ešte rieši?

sandyan
4. mar 2022

Podla mna tiez panske

buberova
4. mar 2022

Manžel má presne také isté len modré... Inak dobrou pomôckou v obchodoch pre mňa je že pánske topánky majú zvyčajne väčšie čísla ako dámske 🙂 ak majú z nejakých botasiek 36 tak sú jednoznačne dámske, naopak dámsku 43 by sme asi ťažko hľadali

eliaska101
4. mar 2022

Aj podľa mňa sú pánske 🙂 Ale zase v dnešnej dobe, keď vidím ako chodia niektorí ľudia oblečení tak je to asi jedno 🙂

ratira
4. mar 2022

Osobne by som povedala, ze su univerzalne. Ako aj panske tak aj damske. No preco si sa jej neopytala ake by chcela, ono je dost tazko nieco taketo kupim vacsim detom, aby sa im to aj pacilo

pinkgirl
4. mar 2022

@buberova presne aj ja som na to myslela, že naj je orientovať sa podľa dostupných veľkostí, je jasné že dámske č.42-3 nie je bežné.

lucia147852
4. mar 2022

Podľa mna take unisex

travelllerka
4. mar 2022

Za mňa pánske

jana_eyre_2
4. mar 2022

A podľa čoho sudite že sú pánske? Ja som mala presne takéto isté tenisky len v mentolovej farbe a boli uvedené ako dámske keď som ich kupovala..

evica17
4. mar 2022

Unisex.

evaachesa
4. mar 2022

Unisex tenisky. Z čoho ste prosím vyčítali že sú pánske? 😃

jarkam721
4. mar 2022

Podľa mňa pánske

petricka22
4. mar 2022

@janka0200 podla mna su tiez unisex… ale ak mozem povedat, neznasala som, ked mi mama kupovala veci, ktore som si sama nevybrala. Hlavne teda v puberte 🙃

jana_eyre_2
4. mar 2022

No aky je rozdiel medzi tými hore a týmito? Tieto sú napísané ako dámske.. presne také isté nájdete aj medzi panskymi.. ide len o veľkosti podľa mňa.. ale tiež si myslím, že dcéra nech si už vyberie sama.. možno si vyberie tie isté len inú farbu a už budú damske 😅

livka_
4. mar 2022

@janka0200 panske, podla foto som hladala

judar
4. mar 2022

Boooze a neni to jedno?...tenisky ani len mikina z nikoho transgendera nespravi a duplom mu nezmeni pohlavie...

caroline_
4. mar 2022

@janka0200 podla mna su unisex

luci_ba
4. mar 2022

@janka0200 su panske ale ked ich chce, uplne v pohode. Ja by som tiez v takých chodila

prasiatko30
4. mar 2022

@evaachesa presne nad tymto som rozmyslala ako vedia ze su to panske ked taketo vidim bezne aj u dievcat/zien a este k tomu ta cervena farba - teraz je vacsina takychto casual tenisiek unisex - jedine preco sa davaju k panskym alebo danskym su vacsie/mensie cisla 🤷‍♀️

lenkakravcova
4. mar 2022

@janka0200 Neviem. Pôsobia pánsky aj keď pochybujem žeby si ich nejaký muž v mojom okolí kúpil. Príliš žiarivé.
Dobuducna sa dcéry opýtaj predtým nez objednáš. Ja som to fakt neznášala keď mi mama kupovala oblečenie a obuv. Mimo môjho vkusu.

caroline_
4. mar 2022

@lenkakravcova to som si nejako neprecitala ze ich najprv objednala bez dcerinho vedomia...presne aj ja som to neznasala,a este sa urazi ked ich dcera nebude chciet :D

kiwi3
4. mar 2022

a moze sa mi aj nieco stat, keby som si dala panske? naco je dobre sa tym vobec zaoberat? pacia sa mi, je to moje cislo, neriesim...

evaachesa
4. mar 2022

@prasiatko30 no asi nijako 😃 ale je to veľmi zaujímavé že v tomto prípade sa červené tenisky berú vyslovene za pánske. Minule som bola so synom na ihrisku. Mal červenú bundu, zvyšok do modra, aj čiapku s dinosaurami. Hralo sa s ním dievčatko a vedľa malo mamu. Veľa krát som ho oslovila menom takže to musela počuť a ona jej stále len že nech sa pekne hraje s dievčatkom a neberie hračky. Vravím jej že je chlapec...a ona: jaj, zmiatla ma tá červená bunda 🤷😂

alica_matejka
4. mar 2022

hmmm povedala by som ze sa hodia aj aj. hlavne je aby sa pacili, inak je to podla mna uplne jedno

drimonna
4. mar 2022

Unisex