Skúsenosti s hopsadlom pre dieťa - áno/nie ?

pauli_cka
8. dec 2019

Ahojte mamky, prosim vas, aku mate skusenost s hopsadlom, ktore sa zavesi na zarubnu a dieta v nom skace? Svagrinka take pouzivala pri synčekovi, ktory sa v tom vedel riadne vyblázniť. Obzerala som sa po niecom takom pre mojho do budúcna (zatial ma len 6mesiacov,este ani sam nesedí, takže zatiaľ by som ho tam urcite nedavala), ale neviem, tie obrazky pri hopsadlach co som online pozerala vyzeraju "hrozivo", to dieta tam nepekne visi, pripadami to ako neergonomicka klokanka... Zaujímalo by ma teda, ake skusenosti s tym mate vy. A pocula som aj to, ze dieta sa potom nevie naucit poriadne chodit, lebo stale akoby skace kvôli tomu hopsadlu. Dakujem

lenvam
8. dec 2019

@pauli_cka mala som a naučil sa chodiť sám v 10 a pol mesiaci normálne preskočil kolenackovanie a chodenie popri nábytku resp.trvalo to pár dni

pauli_cka
autor
8. dec 2019

@lenvam dakujem 🙂 A tiez sa tam vedel dobre zabavit? Od kolkych mesiacov ste ho tam davali?

kvieta
8. dec 2019

Dcéra v ňom skákala, veľmi ju to bavilo, ale to už vedela chodiť. Mám ho stále, chcem ho už posunúť na predaj. Podľa mňa je to bezpečné (fyzika), ale nenechávala som ju nikdy samú, bola som vždy pri nej.

lenvam
8. dec 2019

@pauli_cka salel sa neskutočne 😁 už si nespomínam konkrétne už je to 8r ale asi tak od 7mesiaca?

petra199099
8. dec 2019

My sme mali ale na terase zavesene aa mala vtom rada bola... Od tych 5 mesiacov sa tam da dat babtko zamna to je dobra vec

simonahra
9. dec 2019

kamoška to mala a chválila si, akože podľa mňa sa stretneš s rôznymi názormi, ale ja si myslím, že neskúsiš nezistíš či je to fajn ;)

pauli_cka
autor
10. dec 2019

@kvieta za kolko by ste predali a ukážete aj foto prosim? 🙂