Hopsadlo koník Rody

zuzikkaa
2. nov 2011

mate skusenosti,,popripade ci je kvalitna aj lacnejsia verzia podobneho hopsadla???
http://www.pesiazona.sk/Trhovisko/i/hopsadlo-ro...

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

danielaviki
2. nov 2011

@zuzikkaa ahoj, my mame tu druhu verziu /druhy link/ z babybazaru noveho za 12 eur, ale nic moc, zo zaciatku velmi smrdel a stale sa pomalicky vyfukava, takze ho musime pravidelne dofukavat a je tam taky cudny otvor, ze sme mali co robit aby sme zohnali koncovku s cim to nafukame...a syn na nom hopsa len vynimocne....moc ho to nezaujalo...

zuzikkaa
autor
2. nov 2011

@danielaviki ja som uz tiez videla v jednej restike tu lacnejsiu verziu a chudak ledva stal na nohach 😀 tiez bol vyfucany 😅 ale radsej sa pytam....
mne sa paci ten original rody no ak to maleho nebude vobec zaujimat tak je skoda vyvalit 30e...momentalne ma skakacie obdobie-na vankusi 😀 lenze dokedy,,hm 😒

janka_pn
2. nov 2011

@zuzikkaa u nas u cinana, ta lacnejsia verzia. malu zaujal, myslim, ze ten lacnejsi staci. bolo to vedla fit lopt, takze asi taky isty princip nafukovania

danielaviki
2. nov 2011

@zuzikkaa nas najradsej skace po gauci a po posteli...ide ma z toho porazit lebo cakam kedy zleti na zem... 🙂

molly28
2. nov 2011

my máme práve tohoto a malej sa velmi páči, skáče na ňom...no proste nemá chybu... :D

zuzikkaa
autor
2. nov 2011

@danielaviki noo ved to aj u nas 😉
u babky skace na plysovom konovi a ten uz ma rozcapene nohy 😅 😅 😅

@janka_pn ved preto by som asi radsej tu lacnejsiu verziu ak ho to ma zaujat len na par x...

zuzikkaa
autor
2. nov 2011

@molly28 aky je tam system nafukovania??

janka_pn
2. nov 2011

@zuzikkaa neviem ale kolko stal, pocitam, ze okolo 10e, ak nie menej.... pokukaj cinanov u vas v okoli 🙂

dazdovka
2. nov 2011

Ja som prave vcera takeho rody-ho pristavila k smetiaku, bol darovany, vypada to hnusne a aj mi to evokuje nieco nechutne... Ja by som si to v byte nezniesla.

bubinko83
2. nov 2011

@dazdovka nechapem čo nechutne? 😲

my mame tu lacnejšiu verziu ale maly na tom vobec neskakal ,nebavilo ho to ,teraz je sfuknuty v skrini konik 🙂

molly28
2. nov 2011

@zuzikkaa obyčajná diera, ktorá sa potom utesní...akože sem tam aj sfuukne, ale to vobec nevadi, nafukam ho a je...malú to neskutočne baví a stálo to oveľa menej ako ten originál.

ja si myslim, že to uplne dieťatku stači..ale zase je pravda, že ak si môžeš dovoliť aj to drahšie, tak kup to a máš po starosti.... :D

dazdovka
2. nov 2011

@bubinko83 je to gumene, dieta to ma zasunute medzi nohami a robi kopulacne pohyby... o dizajne ani nehovorim, co to je? Konik s kravskou papulou, prasacim zadkom, oslimi usami a hrosimi nohami, vo farbach od cervenej, cez zltu, zelenu...

janka_pn
2. nov 2011

@dazdovka hahahaha som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

zuzikkaa
autor
2. nov 2011

@dazdovka aaa??? decku je jedno na com a ako skace,nie???

robi tie iste pohyby ako ked ma fit loptu s tymi uchytmi...

bubinko83
2. nov 2011

@dazdovka 😀 😀 😀

erni
2. nov 2011

@zuzikkaa my mame toho z prveho linku,akurat v modrej farbe, a uz ho mame nafuknuteho 2 roky a este je pojazdny 😀 sice sa moc casto nepouziva,ale je kvalitny

babul83
2. nov 2011

My máme toho lacnejšieho. Už ho máme dva roky. Stále je ok, ale moc sa nevyužíva. Radšej sme potom kúpili tie lopty s uškami a tie sú pre nich zábavnejšie.

janka_pn
10. dec 2011

@zuzikkaa ako si sa rozhodla s tym konikom? ja by som ho tiez chcela kupit malej k vianociam, neviem sa rozhodnut 😀

zzzz128
10. dec 2011

No ahojte,aj my máme tohto sobíka,teda podobného,už 2 roky,a je to zrejme naj hračka 🙂 Ja som ho kúpila za 6 eur,u číňanov. A minule som videla takého erotického,s leopardím vzorom,som sa nasmiala,čo tí číňania nevymyslia 😀 😀 😀

zzzz128
10. dec 2011

ešte som zabudla

vivien10
10. dec 2011

Ahojte, baby ja mám toho originálneho Rody v žltom prevedení s modrými guličkami a máme ho už 6 rokov.Vtedy stál vyše 30 eu kúpili sme ho v Taliansku.Mala ho prvá dcéra a teraz ho má druhá a je ako nový.Nesfukuje je super.A dokonca aj tá moja kofa 9 ročná na nom ešte skáče ked sa bláznia. 😀 A neprekacuje sa do predu ako tie druhé lacnejšie.Super stabilný je.

zuzikkaa
autor
10. dec 2011

@janka_pn nakoniec z toho nic nieje...kupili sme nieco ine 😉

janka_pn
10. dec 2011

@zzzz128 dnes som pozerala u cinancov a nemaju ☹

janka_pn
10. dec 2011

@zuzikkaa a co ste kupili? 🙂 kona uz neplanujes? 😀 😀 😀

zzzz128
10. dec 2011

@janka_pn treba pobehať,vystihnúť 🙂

babulka123
10. dec 2011

iank baby ja mam jedneho na predaj.. ak cchete..
za 10 eur.

sisaha
10. dec 2011

@babulka123 ale toto nie je original Rody - to je jeho lacnejsia napodobenina..

babulka123
10. dec 2011

ano mas pravdu preto ta cena.. inak je rovanky ..

babulka123
10. dec 2011
tehula
12. dec 2011

Mali sme moznost odskusat original Rodyho u kamosky, rovno ma upozornovala, aby som na malu dala pozor, ze sa moze prevratit....aj sa tak stalo, mensie dieta jednoducho mozne spadnut dozadu. Ja som jej kupila tu "napodobneninu ako to volate" co je v druhom linku. Od minulych Vianoc je to nafuknute, netrebalo dofukavat ani nic, stabilitu to ma rovnaku ako origo Rody, tiez treba na mensie dieta dat pozor, ale nevidim dovod preplacat.
Guma jak guma a osol, ci kera prisera to je, tiez fuk.
Dazdovka tu pise ze vyzeral otrasne, ale tak origo Rody zas jak s herniou na bruchu na mna posobi, ze divny je v pase.... 😅
Tridsku by som za to nedala a dieta to nebavi stale na tom