Slúchadlá pre ročné dieťa

coralee_wiley
22. júl 2022

Ahojte,
Ideme na svadbu a chcem kupit malému /1.rok/ slúchadlá, aby ho nevyrusoval hluk, keď bude spať.
Ak máte s niektorými reálne skúsenosti, prosím o tip.
Ďakujem veeelmi pekne.

zuzanka.zuzu
23. júl 2022

prvý krát som to videla na dcére gwen steffani (speváčka) keď organizovala módnu prehliadku a dcéru niesla v rukách počas tej záverečnej prehliadky... pomyslela som si "aká blbosť, celebrity zase vymýšľajú" 😀 druhý krát na dcére victorie beckham pri tej istej príležitosti "booože tá kravina sa ešte vyrába?" a ono to ešte fakt vyrábajú?

čo takto dať kočík niekde kde bude tichšie aby sa bábo vyspinkalo nerušene? či to ne? bude slúžiť ako vábnička na ochkajúce pohľady svadobčanov? čo tam po jeho spánku, prežije....

zuzinka888
23. júl 2022

Ano prezije ale ako- bude mrzute, uplakane, nervozne. Vsetky tetky budu riešit preco place a co by s nim mala robit.( ona vie co ma robit- dat ho spat). A tichsie miesto ma svadbe? Akoze v sale? Alebo niekde v suterene kulturaku / hotela/ restiky?? Niekde kde nebude vidiet na dieta?! Alebo v suterene presediet polovicu svadby?! Najlepsie riesenie je dieta nechat doma a vramci moznosti si uzit svadbu. Alebo aj tie sluchadla . Urcite ich niekde vyrabaju = videla skm par deti na festivale pohoda= takze su dostupne= takze googlit googlit googlit🤗

erinka90
23. júl 2022

@coralee_wiley Alpine muffy baby, dcerka ako 9 a 10 mesacna 2 svadby prespala. Len pozor, dieta sa vyspalo, prisli sme domov nadranom, tak sme mali co robit ju znova uspat. 🤣

martyzpp
23. júl 2022

@coralee_wiley daju sa aj pozicat, netreba kupovat kvoli jednej udalosti

andreatytler
23. júl 2022

@zuzinka888 Presne, to by bola super svadba. Presediet ju takmer celu na tom tichsom mieste. Aj keby potiahli bez poobedneho spanku tak o 19:00 bude dieta uz hotove a bude spat az do rana.

ls56
23. júl 2022

My sme pouzili sluchadla cca mesiac dozadu na 6 mesacnu. Ale nie kvoli spanku, ale kvoli hluku z hudby. Aj ked ich mala len na par minut, chranit sluch treba a samozrejme posluzili by aj ako protihlukove. Otazka na teba je skor to, ze ci to babatku nebude pri spanku prekazat, nie su to len take obyvajne stuple ale normalne velke ako by “pocitacove” sluchadla. Mne osobne by to asi vadilo pri spanku a neviem no ci si ich nebude davat dole.

erinka90
23. júl 2022

@coralee_wiley a taky tip, ako ich nasadit. My sme isli s kocikom von do ticha, uspali sme ju, nasadili, ked zamrncala, uspali sme ju zas. A az tak isli dnu.