Spánok v postieľke alebo v posteli

17. jan 2023

Dobry den, mame 15 mesačne dievcatko, ktoré bolo aj je veľmi narocne dieta vo všetkom a teda aj v spankoch. Ako malicka sa stále budila a plakala tak asi od 8 jej mesiacov spinkam s ňou ja na veľkej posteli v jej izbicke. Ale rozmyslam nad tým, či jej ta posteľ nevadi tým, že sa vkuse prehadzuje a lieta po posteli, tým sa stále budi, potom vxpluva dudlik a takto dookola. Do toho stále mrnci…Boli sme prednedávnom na navsteve, kde spinkala v postieľke a noc nebola taka zla, asi vďaka tomu, že v postieľke už tak sa hýbať nevedela. Otázka znie, myslite, že to môže byt tým, že ma v posteli doslova letisko? Náhodou sa pytam, či nemáte aj vy podobnú skúsenosť🙂
Ešte ma napadla regresia, ale ta 18 mesačná je asi skoro, že by mala v 15. Lebo my sme teda vsetky regresie poriadne pocítili 😏

anjelicek26
17. jan 2023

Tak mozno sa budi tym, ze v tej velkej posteli si aj ty a hybes sa a preberie sa... v postielke bola sama... skus zvazit aj tuto moznost...

mimi3008
17. jan 2023

Ja mam opacnu skusenost. Obaja synovia vzdy spali lepsie v posteli so mnou, ked ma citili

zorkahorka
17. jan 2023

Nie, nie je to postelou. Deti sa v noci budia, zakazdym na nueco ine. Ked ten cumel vypluje, vie ho rychlo aj nájsť? Prvy syn si ho vzdy nasmatral blizko pri hlave,dal do ust a spal dalej

autor
17. jan 2023

@anjelicek26 ona robí práveže aj keď som pri nej neni. Uspim ju na posteli, odídem a za chvíľu to robí. Tak neviem, čo spravit

autor
17. jan 2023

@mimi3008 Hm, každé dieťatko iné🙂

autor
17. jan 2023

@zorkahorka občas sa stalo, že si ho dala, ale väčšinou zacne hneď plakat a musim jej ho dat. Len nerozumiem prečo zo spanku mrnci a musim ju tapkat, aby sa nezobudila. Vaši synovia to tiež robili?

zorkahorka
17. jan 2023

Autorka: ano, ono sa potrebuje upokojit. Napriklad tym cumlom, je to jej uspavacia pomôcka. A ked ju pohladite, pochopi, ze ste pri nej a spi dalej. Tiez mam mladsieho v posteli a potrebuje ma citit. Stale je blízko mna. Akonahle vyjdem z postele, on to vyciti. Starsi spaval v postielke vo vedlajsej izbe uplne sam, nasuel dudu a spal dalej. Su uplne odlisni 😀

autor
17. jan 2023

@zorkahorka tak dobre, raz sa to zlepsi 🙂 a teda naspäť do postielky ju asi dávať nebudem🙂 dakujem