Sunar- prémium - skúsenosti?

1pillow1
27. jan 2019
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

Ahojte mamičky, rada by som sa spýtala, máte niektora skúsenosť konkrétne s týmto umelým mliekom? sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/ Myslím presne tento prémiový model. Zloženie sa mi páči, je dobré? Ďakujem za rady.

labudka25
27. jan 2019

@1pillow1 nám nerobilo dobre, bolelo bruško a zapekal. Odkedy sme prešli na hipp bio combiotik, nemáme problém. Ale každé bábätko je iné.

miruslb
27. jan 2019

Sunar premium 1 u nás super. Začínala som ním a všetko bolo v poriadku. Po asi 2 mesiacoch som prešla na Sunar complex - klasický a taktiež žiadny problém a dokonca bezproblémový bol aj prechod na už Sunar 2 😉 takže za nás ÁNO

chips_a
28. jan 2019
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

Ja som pri prvom davala Complex, pri dalsich dvoch uz Premium. A to z toho dovodu, ze mi ho doporucila doktorka, ze je predsalen o nieco lepsie. A je pravda, ze moje deti zazivacie problemy nemali ani jedno🙂

1pillow1
autor
31. jan 2019
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

Ďakujem, moc si mi pomohla, a som teraz trochu pokojnejšia 🙂 že mám niečo v zálohe.

sonka1981
14. feb 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ja som davala sunar original a sunar komplex, kupovala som aj ochutene, neskor som k otmu pridala aj ovocne a mliečne kaše.