chips_a
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.
chips_a
25. aug 2019

@12romi34 ano, jasne, normalne to prislo, a tam nie je napisany eshop ako odosielatel, takze sa nemusis bat :D

chips_a
23. aug 2019

@12romi34 pokukaj eshopy, to mas najlepsie, vidis obrazky, nikam nemusis chodit. ja kupujem vsetko na superlove, robime si takto radost s priatelom tiez 😉 a hanbit sa nie je za co, ved sme dospeli, no nie?

chips_a
23. júl 2019

@12romi34 A čoho sa bojíš? pokial viem tak balíčky chodia domov diskrétne zabalené ;) a že mám s tým už kopu skúseností :D do obchodu by som práve tiež nešla, takto cez net je to super a pohodlné

chips_a
24. feb 2019

Davala som sunarek mliecne i nemliecne kase. Na vecer mi mala vzdycky zjedla a spala dobre 🙂

chips_a
20. feb 2019

A co neskusite napriklad nejaku kasu? To vacsinou detom chuti, aspon ja som to tak mala. A pekne ich to zasyti.

chips_a
28. jan 2019

Ja som pri prvom davala Complex, pri dalsich dvoch uz Premium. A to z toho dovodu, ze mi ho doporucila doktorka, ze je predsalen o nieco lepsie. A je pravda, ze moje deti zazivacie problemy nemali ani jedno🙂

chips_a
21. dec 2018

@anulienkalenka Ja som dávala nemliečne sunárek, teraz ich už nepapaáme každý deň, ale mám stále doma nejkú v zásobe, ono je to super ako taká rýchlovka. Nemusíš dlho variť či mixovať.

V diskusii: Prvá kaša
chips_a
23. nov 2018

@zabka788 presne tak. Ja som mala planovaneho cisara a doobjednala som si zavedenie pumpicky proti bolesti. Neskutocny vynalez- nemala som ziadne bolesti, ze by osm sa nemohla postavit na nohy ani nic podobne, starala som sa o babatko skoro hned.

chips_a
20. sep 2018

@doriss_po Mám túto notino.sk/remington/stylers-pearl-wand-kulma-na-vlasy/ a vlasy mám cca po prsia, take stredne dlhé a kulmuje mi ich super! 🙂 Inak konicka je fajn v tom, že tie vlnky sú také pekné prirodzené 🙂

chips_a
17. aug 2018

@gab_riella môzem sa spytať čo je to za vankúš? ďakujem za tip

chips_a
30. júl 2018

@1pillow1 Gravimilk si kludne daj, nič tým nepokazíš, príjem vitamínov je dôležitý, zvlásť ak máš problémy s tvorbou mlieka. Uvidíš, nakoniec sa ti to rozbehne

chips_a
13. júl 2018

Tiež nas čaka zariaďovanie spojenej izby, ale skôr ma desí, že neviem ako pokombinovať proste tie chlapčenské a dievčenské veci :D Už teraz je v tom pekný chaos a to majú len kútik na hranie zatial. No bohužial byt vačší nevykúzlime :/

chips_a
23. jún 2018

@okulka_db Súhlasím, za mňa už len jedine jura kávovar, automatický, sám ti pomelie čerstvú kávu....Nič nevonia krajšie ako naozaj čerstvá káva ráno

V diskusii: Poraďte kávovar
chips_a
22. jún 2018

@anjelik1678 Za mňa áno, najlepšie je to do autosedačky či kočiaru. Ale musí to byť naozaj špeciálny. Ja som jeden dostala darom od sestry, a je to v tvare sloních uší, takže to pekne drží hlavičku. No kupovala som potom hneď aj druhý na vystriedanie z lalalukids 🙂

chips_a
24. máj 2018

No mal by to byt nejaky specialny v tvare slonych usi, na podporenie hlavicky 🙂 z lalalukids

chips_a
23. máj 2018

Telo mam zevraj v poriadku aj co sa tyka hormonov a podobne. Je to cisto len problem pleti, ez sa upchavaju tie pory a akne :(
@anjelik1678 a aku znacku teda aspon doporucite? ja neviem uz co skusat, drogerka asi nie co?

chips_a
21. máj 2018

Ahojte mamicky, tiez sa chystam kupit vankusik- pre sestrine babatko ako dar. Dufam ze to bude v poriadku 🙂

chips_a
17. máj 2018

Tiez toto stale riesim, aj vo svojom veku som stale ako pubertiacka..bohuzial odskusaneho mam mnoho ale nic nezabralo na akne tak, aby som bola spokojna :(

chips_a
15. jan 2017

my máme starú feliciu- no netvrdím že by to nechcelo veru lepšie auto :/ teraz v zime ledva ide, do opráv neviem presne kolko sme dali ale viščo ani vedieť radšej nechcem....za to sme už určite mohli mať niečo lepšie

chips_a
13. okt 2015

@emily456 🙂 nebola som si 100% istá či by to bol dobrý nápad lebo manžel si myslí že je to také pubertálne, ale mne osobne sa to veľmi páči a keď som si porovnala tie mikroskopické fotky tak je to fakt takmer identické akurát že v trochu zábavnejšej forme. A vzdelávanie takou hravou formou je predsa v móde 🙂 samozrejme k tomu ešte kupime nejakú encyklopédiu 😀

chips_a
7. okt 2015

Ahojte, mám syna ktorý prejavuje záujem o biológiu. Myslíte že by bolo vhodné objednať mu niečo z giantmicrobes.cz?