Syn ma odmieta

maria123a
27. dec 2021

Ahojte , mám 4 ročného syna a pred mesiacom sme sa odsťahovali od mojich rodičov bývalý sme u nich od malého narodenia.twraz bývame ja s malým sami, zo začiatku stále plakal ako chce ísť k starým rodičom a za babkou, teraz je to trochu lepšie le zasa sa taha za dedkom stále mu vola videohovor a chce s ním volať a vola ho k nám.. dnes išiel zasa babke a hovorí že domo ísť nechce že chce u babky spinkať a to bol cez víkend zasa u otca, syn mi veľmi chyba a mám pocit že mu nestačím a nelubi ma, môj 26 ročný brat ma ešte podrýva a hovorí mi ako ma môj maly nechce a na prvom mieste je babka a dedko a že ja pre malého nič neznamenam, viem že ma maly lubi ale boli ma keď sa stále taha za nimi 😞

thoughtfulweirdo
27. dec 2021

Nemyslím, že to má niečo spoločné s tebou. Proste sa cíti doma tam, kde býval celý život, to je logické. Podľa mňa si za nejaký čas zvykne v novom byte a bude všetko ok.

emalka
27. dec 2021

Ty si sem uz pisala viackrat, ze? Mama sa ti vyhraza ze ti maleho vezme a brat je narkoman?
Odstrihni ich, zjavne ti dalej manipuluju dieta a neprestanu s tym.

lenuska9999
27. dec 2021

Súhlasím s @emalka . Nenechaj svoje dieťa manipulovať proti sebe

pribinak
27. dec 2021

Pamätám si tvoje predchádzajúce diskusie. Chlapček potrebuje čas, je to dieťa. On nevie spracovávať podnety a vnemy ako dospelý človek

Saj si od babky, dedka a brata pauzu, jednoducho sa teraz nekontaktujete, aby si chlapček viac vytvoril puto k novému domovú

didi2102
27. dec 2021

@maria123a pozri menej hovorov ,menej návštev a žiadne prespania , ja osobne by som to obmedzila aby si malý zvykol že ste vy dvaja,videohovory rus povedz že.nemate čas bodka,menej pripomínať ,menej starých rodicov

sylvie
27. dec 2021

Podla mna potrebuje len cas, aby si zvykol.

koniarova
27. dec 2021

@maria123a Žena ty sa už konečne vzchop a nenariekaj tu. Keď si sa vedela osamostatniť, budeš vedieť aj narobiť poriadky s rodičmi a bratom. Si schopná mladá žena,nenechaj si kafrat do domácnosti. A do synom by som sa tiež neserinkala. Na a čo ,že plače. Tak si zvykne. Tvoj dom,tvoje pravidlá.

maria123a
autor
27. dec 2021

@koniarova pride mi kruté ho len tak odstrihnúť a celé dni place

maria123a
autor
27. dec 2021

Dokedy mám čakať až si zvykne až mi nevybuchne hlava

maria123a
autor
27. dec 2021

A keď som v práci moc nemám oni možnosť len aby ho strážili starí rodičia

maria123a
autor
27. dec 2021

Niekto mi poradí neobmedzovať kontakt so starými rodičmi a domovom bývalým a niekto zasa úplne odtrhnúť styk, tak neviem čo bude najrozumnejšie

didi2102
27. dec 2021

@maria123a veď nech ti ho strážia ale nič viac navyše,ak sa bude syn dožadovať tak povedz že dedo s babkou majú prácu,sú v obchode atď ... Musí si zvyknúť že ste len dvaja v inom prostredí a sami,rodičom keď ho budú chcieť viac povedz normálne že potrebujete čas si zvyknúť,viac to nerozoberal,na spanie im ho nedavaj ozaj,alebo sa zmier s tým čo mas

dusankomoj
27. dec 2021

@maria123a ale no! Mám 4r ročného doma a zo skúsenosti viem ,že také deti určite celé dni neplačú! U vašich ti ho oblbujú a ty sama nevieš čo chceš. Aj sa osamostatniť,aj strážiť. Oboje mať nemôžeš,musíš sa rozhodnúť.

emalka
27. dec 2021

@maria123a Popozerala som tvoje predosle posty vo forach. Neviem ci si len zakryvas oci pred pravdou alebo to fakt nevidis ale ak je tvoja rodina naozaj taka ako pises tak si uvedom ze akykolvek styk tvojho syna s nou ti len zhorsi situaciu. Netusis co tvoja mama tlaci malemu do hlavy ked ho strazia, co mu vravi tvoj brat.
Tvoja mama sa ti uz raz vyhrazala ze ti ho vezme - jasne, pravne je to komplikovanejsie ale moze ho velmi lahko zmanipulovat proti tebe a z toho sa uz len tazko dostanes, hlavne ak to bude trvat az do puberty. Ked je schopna ti vyvolavat a citovo ta vydierat, co musi robit tvojmu dietatu ked to v nom vyvolava hentake reakcie?
A to sa nebavime o tom ze to prostredie nieje vhodne pre tvojho syna. Ved sama vies preco si sa prestahovala.

Jedina cesta ako toto zastavit je uplne odseknut vztahy a maleho zobrat k psychologicke aby spracoval to co ste tam zazivali, ci uz tu manipulaciu, nasilneho brata a hocico ine co sa tam dialo a nechala si si pre seba.

Drzim ti palce aby si coskoro precitla, poucila sa a zacala konat pre dobro tvojej malej rodinky.

pribinak
27. dec 2021

@maria123a záplat si radšej nejakú študentku aby ti ho strážila