Tankovanie s drobcom v aute

24. aug 2022

Poradte mi prosím, idem na dlhšiu jazdu sama s 9m slečnou, plánujem aj tak zastávku na pumpe aby som ju vybrala z vajka a prebalila no ale budem aj tankovať, to ju mam nechať samu v aute kým natankujem a pôjdem dnu vyplatiť, a potom sa presunúť na parkovisko ju vybrať von? Alebo mi rozbiju okno kým vyplatim dnuka tankovanie? Ako to riešite vy?

katkaseiner
24. aug 2022

ja by som poziadala pracovnika na pumpe... ako matke s tak malym dietatom verim ze ti pomozu a natankuju za teba... ty podrzis malu a pojdes zaplatit a potom prebalit

tanyan
24. aug 2022

Počas tankovania bola v aute a platiť išla so mnou na rukách... Prebaľovanie je pohodlnejšie na prebaľovacom pulte na wc (väčšina púmp to má na wc pre hendikepovaných).

diaalex
24. aug 2022

Vždy sa postavím na stojan odkiaľ vidím presne bez problémov na pokladňu, kým tankujem je dnuka v aute vo vajíčku, následne auto zamknem a idem zaplatit. Od stojana neodchádzam s autom, ale vždy pozerám na auto kým zaplatím

alexka89
24. aug 2022

Ja by som si dala na seba nosič aj počas jazdy a už keď by som tak išla ako ty tak vsupnem dieťa do neho a idem dní zaplatit..ako troška nepraktické pri šoférovani že i to i pás ale tak najjednoduchšie alebo ešte ako pise

sapetka
24. aug 2022

Necham dieta v aute kym zaplatim. Ved to je otazka par minut. Nejdes do obchodneho centra nakupovat..

tulipanicek
24. aug 2022

Ja nenechavam v aute dieťa, kým zaplatím. Kým tankujeme tak áno, keď idem platiť, beriem dieťa so sebou. Nenechala by som dieťa v aute keď som od neho vzdialená.

autor
24. aug 2022

@alexka89 nosič pocas šoférovania na sebe? Ved je to nebezpečné a ostara..

evaachesa
24. aug 2022

Natankuj a potom vezmi dieťa so sebou zaplatiť. Určite by som ho nechávala samé v aute.

luliu
24. aug 2022

@alexka89 to je nepohodlné a tiež nebezpečné

horalka1986
24. aug 2022

Od narodenia chodim s malou tankovat. V zime ju normalne necham v aute, ved na neho vidim a v lete som si zvykla pred vypnutim motora na jej strane otvorit okno dokoran. 🤷‍♀️

alexka89
24. aug 2022

@alexka89 tanyan vyššie...ale dieťa v nosiči mať už hneď ako idem tankovat aj dnu keď pojdem

jaskolka
24. aug 2022

Veď natankuj, potom vezmi vajíčko s bábätkom, tak je to pohodlnejšie, ale aj na ruky ho môžeš vziať, ak nechceš brat celé vajko. vnútri vyplatis a rovno pôjdeš na toalety prebalit.
Akurát je pravda, že nie všetky pumpy majú ten prebalovaci pult, Slovnaft ma určite.

alexka89
24. aug 2022

@luliu veď hej len som to tak napísala ako možnosť že hneď mať dieťa vybavene

simca06022011
24. aug 2022

Nikto ti okno nerozbije, klud. Prinajhoršom natankuj, vezmi dieťa a chod zaplatiť.

pragmaticka
24. aug 2022

Jemine. Niektoré ženy potrebujú doslova návod na každú blbosť!!!! To fakt riešiš takú somarinu? Keď spí, nechám v aute kym zaplatím a natankujem. Keď je kľudné detto. Ak place zoberiem na tu chvíľku na ruky, kým zaplatím. Kým natankujem nechám v aute. Išla som s 3mesacnou a 3,5 ročnou na svjaciarska a teda takéto stupidity som fakt neriešila.....

autor
24. aug 2022

@horalka1986 akože natankovať a potom ju zobrať na ruky a ísť dnu vyplatit, to kým ju z vajka vyberiem, kym sa dnuka vymoceme, ešte ak by som si chcela zobrať kávu alebo dáky
snack a zasa naspäť do vajka a zapínať všetko, len aby som prešla 20m na parkovisko do zadu a znovu odopinat a niesť ju dnu na prebalienie.. ... Pre mňa teoreticky naj, podľa toho čo píšete by bolo asi nechať ju v aute tie dve minúty a vybaviť sa dnu ako clovek normálne.. No len toto ma zaujimalo ze ako to robíte a ci nechávate v aute, lebo zas tiež ak niekto pôjde okolo a uvidí dnuka dieťa, odfoti ma na zomri ako "matku roka" alebi podobne..to nechcem

fkata
24. aug 2022

Necháš dieťa v aute, pripnuté v autosedačke. Nebudeš platiť predsa hodinu. Kým tankuješ, vidíš si dieťa, alebo Ti natankuje zamestnanec. Na parkovisku dieťa vyberieš, prevalila a máš po vede. Ja cestujem sama so synom od jeho 3 týždňov, pravidelne, na dlhšie trasy k starým rodičom.

galb
24. aug 2022

To si fakt myslíš, že nikto iný sám s dieťaťom netankuje a akurát Teba budú fotiť?! Keď nechceš tankovať po ceste, neviem síce na koľko km cestuješ, ale natankuješ do plna a vydrží Ti 1300 km minimálne, potom si dotankuješ.
Ak nie, predsa tie 3 minúty dieťa v aute "neuvaríš", prebaliť prebalíš aj potom, keď odstavíš na parkovisku, alebo prebalíš a potom natankuješ.

dhlinkova
24. aug 2022

Ty máš, ale problémy. Ja chodím už roky sama z Rigy do Banskej Štiavnice a to aj tankujem, aj sa najeme. Doteraz s jedným dieťaťom, teraz už s dvoma.

trinneo
24. aug 2022

Akoze naco vyberat dieťa na tu chvilu, kym zaplatim???od narodenia dieta pocas tankovania nechavam v aute, kym tankujem kukam na nu, a kym zapaltim, co je asi 3 min tak ju nechavam v aute s hračkami, ani nevedela,ze som šla preč...a ako je starsia, tak na mna vidi, ked sedi v sedacke l, vie kde idem, vidi ma a ja vidim na auto...a hned som spat...nemienim sa tam vykeciavat alebo vymyslat, len zaplatim a idem spat..

luccija
24. aug 2022

Preco by Ti niekto rozbijal okno ci Ta fotil?
Ked ju planujes na tej pumpe aj prebalovat, tak ju zober zo sebou aky problem?ved natankujem, posuniem sa nech neblokujem stojan, zaplatim, prebalim

floren
24. aug 2022

Ja malého nosím so sebou, ale on nemá rád tankovanie, čiže väčšinou tankuje muž. Popros zamestnanca,nech ti natankuje a chvíľu postrazi. Poprípade,ak môžeš tankuj na shell,majú platbu mobilom,zaplatíš pri stojane a vybavene

horalka1986
24. aug 2022

To asi nepatrilo mne, ze? 😁

kacena4
24. aug 2022

teda ja roky tankujem a deti vzdy cakali v aute, nechaos prosim ta sak ju neukradnu ani vyvybije nik okno za 5min. vsetci okolo chapu ze tankujes ked stojis na pumpe pri stojane

hederamonstera
24. aug 2022

Takze ani ti nejde o dieta ale o to co povedia druhi?😂 kasli na to, zariad sa ako to tebe vyhovuje a babu

mariejenka
24. aug 2022

Tiež ma čakajú v aute, no maju uz 6 a 2. Ked boli bábätká,tak som brala vajicko so sebou, a raz som dostala pucung od šoféra co cakal za mnou, ze zbytočne zdrziavam, odpasat sedacku, pripasat...no len som mu popriala šťastnu cestu, ...

sisaka
24. aug 2022

To na stojanoch sa vám nedá zaplatiť? Dnu platiť som nebola už pomaly 20 rokov, som si myslela, že platiť na stojane je štandard v dnešnej dobe v každej krajine.

syslik81
24. aug 2022

natankujem vezmem dieta do ruk idem zaplatit ... nic zlozite ...alebo najst benzinku kde sa da platit priamo kartou po natankovani ak take su na sk

zuzanaete
24. aug 2022

@sisaka Da da aj na SK platit priamo na stojane. Teda aspon shell tak ma.

sojorez
24. aug 2022

Shell ma smart pay, platenie mobilom z auta.