Vidí môj syn mŕtvych?

kykka
7. okt 2013

Moj syncek je normalne 2 rocne dietatko, ma rad deti, paci sa mu v kolektive, je energicky a ma rad aktivity primerane jeho veku. Len niekedy sa chova tak, ze mi beha mraz po chrbte. Urobili sme mu izbicku, kde ma svoje hracky, po celej podlahe ma rozlozene to penove puzzle, aby mu bolo pohodlne pri hrani a v izbe sme mu nechali nas maly kozeny hnedy gauc, lebo maly aj tak este ma postielku u nas v spalni... Tak predvcerom prisiel maly za mnou do kuchyne ako obvykle, ze sa ideme hrat. Zobral ma za ruku a zaviedol ma do jeho izbicky. Sadla som si na podlahu na penove puzzle a chrbat som mala oprety o gauc. Hrame sa s kockami, ked maly zrazu hovori "chod pec" (chod prec), pozeram na neho zarazena, ze preco ma vyhana, ved sme v strede hry a pekne sa hrame, nemal nijaky dovod ma len tak "vyhnat". Na to sa postavi, zdihne ukazovacik, ukazuje za mna a nahnevane krici chod peeec. No az ma zamrazilo, instinktivne sa otocim a tam samozrejme nikto, len vsade ticho...Pozriem na maleho a on sa pozera na gauc takym stylom akokeby tam sedeli viaceri ludia. No mala som dost. Potom ked si maly sadol, pytam sa ho, koho si videl a on ze deda. Tak som to nechala tak a po 15 minutach len tak medzi hrou sa ho znova pytam, (tajne som dufala, ze zabudol), ze "kde je dedo"? A on zdvihne ruku a ukazuje za mna na gauc. No tak dakujem pekne. Na to som sa premiestnila aj ja a maly zdvihol pohlad a sledoval nieco tak, akokeby vychadzalo von z izby a hned aj zacal ukazovat smerom k dveram... To je len taky kratsi opis situacie, stalo sa nam toho viac, ked bol este babatko a v noci sa zobudil, ukazoval prstekom ku stropu a viedol dialog v jeho detskej reci. Ano dialog, len my sme tu druhu stranu nepoculi, ale bolo aj mne aj manzelovi jasne ze nieco s nami v izbe je. Manzel co silne neveri na duchov, stale sa takym veciam smeje, zacal sam od seba pozerat po izbe, co tam je, co tam maly vidi a nebolo mu vsetko jedno... Je toho viac, ja si myslim, ze dvojrocne dietatko kona instintivne, chova sa iba podla toho co vidi...

luciabudveselova
9. okt 2013

moj maly vzdy pozera na jednno miesto v rohu ci doma alebo u starych rodicov usmieva sa tam a rozprava 🙂 vidi anjelikov

sarin
9. okt 2013

baby ja sa s vami podelim o moju osobnu skusenost,... Este ked som nebola na svete tak mi zomrel brat,.. od malinka mi o nom rozpravali a odkedy si pamatam tak som sa "s nim rozpravala"... Ja som si ho akoby namyslela,... hrala som sa s nim,.. rozpravala,.. hadala,... 😀 zalovala som mu proste akoby "imaginarny kamarat" Nikto z toho nechapal,.. proste som sa tiez pozerala na miesto kde akoze je hrala som sa akoze s niekym aj som ho niekedy ked ma nahneval odhanala 🙂 ... Ale bol iba v mojej predstave este doteraz to robim,... ked mi je tazko akoby som mu to hovorila a to uz mam dost rokov.. Ja som len chcela povedat, ze detská predstavivosť nemá hraníc a nemusia hned niečo vidieť... Stačí keď si to predstavia 🙂.. Ale na druhej strane ked som ho zbala po rokoch na fotkach tak moja predstava sa velmi zhodovala....

maminkincecusik
9. okt 2013

Pravdou je,že malé deti vidia veci,čo si my "dospelí" ani už nedokážeme predstaviť..ale to je téma na dlhé a dlhé diskusie.
No povedzte,kto z Vás si pamatá niečo z obdobia keď mal 1,5 roka? 😀 Takže je to úplne ok a netreba sa toho určite báť..nejde o duchov,anjelikov ...ale volajte to ako chcete,naša myseľ to potrebuje pomenovať aby si to vedela "predstaviť" kdežto malé deti myseľ neobmedzuje o to sa už zasa postara školský systém..a pod. Takže si to užime s nimi 🙂 deti nás možu priučit veľa veciam..

adkasmolka
9. okt 2013

deti vidia aj auru okolo nas, ktoru uz my nevidime - cest vynimkam. Taktiez vidia anjelov, ale aj duchov. Netreba vtedy deti karhat, len sa ich medzi recou opytat, ci tam niekoho videlo a ak ano, kto to bol alebo co chcel. Deti ziju vtom, ze je to normalne. Vo veku 3 rokoch im toto "videnie" zanika u vacsiny, u ostatnych to moze pretrvavat dlhodobejsie. Tato tema je na dlhu-predlhu diskusiu 🙂 Ak mas niake obavy, odporucam ti vycistit si byt od prizemnych a negativnych energii. Po vycisteni si spravit aj ocistu s cistcom (pouziva sa pri urieknuti). Taktiez si dat cerveny naramok, najlepsie celej rodine. Ak by si chcela ist potom dopodrobna do toho, tak su deti krystalove a indigove. A tam mas vela toho popisaneho. Mne osobne kniha o tychto detoch pomohla, pretoze na syna to sedi na 80%. Vela veciam som vdaka nej porozumela. Pokial to "videnie" syna zo sna nebudi, alebo ho to nelaka, tak to neries..

0604katka
9. okt 2013

@kykka ved to bolo natom zarazajuce.

michaelasofia
7. feb 2016

@jaruska8 Viem že už je to stará téma ale u nás aktuálna. Presne toto sa nám stalo, teda podobne. Ked mala Sofi 2 a stvrt roka bola som v začiatkoch tehotenstva a ona raz manželovi v aute zrazu oznámila že to bude Timi. Skoro havaroval s akou istotou to povedala 🙂 V marci 2013 si narodil Timi. Ked mala Sofi 7 mesiacov potrtila som v 3 mesiaci, neplánované tehotenstvo, ani sme o nom nevedeli pokým som nezačala silne krvácať a boli silné bolesti. Teraz ma Timi za mesiac 3 roky, zomrel nam znamy a my sme o nom rozpravali a on medzi rečou nám začal hovoriť že už aj on zomrel. Vypleštili sme s manželom na seba oči, pýtame sa a kedy? On že keď bola Sofi malička. O pár dni zase začal rozprávať že bol dlho u Ježiška... Je to celé zvláštne a pozerám že Vám sa ten braček narodil 🙂 Veľa zdrvíčka bojovníkovi!

jaruska8
7. feb 2016

@michaelasofia Ďakujem, áno, máme synčeka, síce to nebolo bezproblémové, no našťastie sme konečne štyria. Aj Vám a celej rodinke prajem všetko dobré.😊🍀

pillipilli
7. feb 2016

Ahojte ja mam neter a ta ked bola mala bezne sa rozpravala s mrtvym dedkom ktoreho nikdy nevidela. Moj syn ked bol male babo tiez sa vykeciaval s boh vie kym, teraz ma obcas hysaky ze v kupelni pri kosi s pradlom obcas vidi niekoho ( on vravi ze bobo) . Mne sa uz tiez par veci prehodilo a aj mojmu bratovi . Viete duchovia tu boli odjakziva a su tu stale, treba sa s tym vysporiadat a nemysliet na to.. Pokilal sa len ukazuju tak je to v norme. To su ti lepsi, ale su aj taky ktory ta moze aj fyzicky napadnut ...
Hlavne je na nich nemysliet lebo vraj vtedy sa otvaraju brany a ich to taha sem. Dnes je dostupne mnozstvo info ale odporucam to citat len tomu co je s tym vysporiadany.

janas17
7. feb 2016

Pred niekoľkými rokmi mi zomrel brat. Po pohrebe a kare sme este s rodinou stali na ulici pred našim domom a rozprávali sa. Bola tam aj bratrancova žena so synom, ktorý mal vtedy asi 3 roky. Bola uz tma, maly odbehol ku nam na dvor a po chvíli dobehol s tým ze tam videl uja, ktorý mu povedal: "telo som si nechal v zemi"... Hneď som sa tam bežala pozrieť v nádeji ze aj ja nieco uvidím ale žiaľ nevidela som nic.

michaelasofia
7. feb 2016

Manželovi jeden známy kňaz povedal, ktorý sa tejto sfére venuje, že tento svet je omnoho viac nahustený ako si myslíme. Že mi tým že nevidíme sme vlastne chránený. Asi je niekedy dobre že nevidíme 🙂

mata1984
7. feb 2016

moje dvojičky, ked zrazu pri hre zastanú a potom sa usmievajú, tak vačšinou cikajú 🙂 to len tak na odlahčenie 🙂

zibi
7. feb 2016

@jaruska8 a mala predpovedala ze sa narodi chalan a aj sa narodil...sila , fakt 🙂

1fka
8. feb 2016

@jaruska8 a ako pozeram tak sa aj narodil 😊