Vidím čierne postavy

valerka365
15. mar 2021

Dobry den ja vobec modreho konika nepouzivam ale poslednu dobu mam mensie problemy tak som sa rozhodla sa o to s vami podelit. Tento problem trva uz cca pol roka a teraz sa mi to vracia. Vidim cierne postavy ano viem ze to znie asi sialene ale je to pravda. Prvy krat som to videla ked som isla do skoly. Pozrela som sa nabok a daleko odo mna kracal cely cierny muz s klobukom na hlave a rukami ako keby vo vreckach. Bol tam zo mnou do vtedy kym som nevosla do skoly. Nevidela som mu velmi do tvare. Dalej som tuto postavu videla v skole. Stale ked som sa pozrela cez okno stale som ho tam videla ako stoji prilepeny o sklo a pozera na mna. Ta postava sa zrazu zmenila na zenu a v sekunde zmizla. Potom po nejakej dobe ked bola prestavka som sa zase pozrela s okna a videla som ako po chodbe prebehol maly chlapec a v polovici zmizol. Viem na sto percent ze to nebol normalny clovek lebo normalny clovek sa neobjavi len tak a nezmizne len tak uprostred chodby. Potom som tieto postavy dlho nevidela objavili sa zase asi minuly mesiac. Tieto postavy sa premiestnili ku mne domov. Kutikom oka ich stale vidim. Minule si len tak idem po chodbe a zrazu si vsimnem ciernej postavy ktora vykukuje spoza rohu. Potom sa mi stava ze ked sa v noci zobudim a pozriem sa na jednu zo stien do rohu vidim ako tam nieco akokeby sedi. Nieje to clovek ani postava je to akokeby hmota ktora stale meni tvar. No a naposledy som ju videla vcera. Kupala som sa a zrazu sa nadomnou zjavila cierna vysoka postava. Neviem co mam robit a je mi to definitivne neprijemne. taktiez tuto postavu vidim v zrkadlach dezorientovanu. A dvoraznujem nevidim tieto postavy ked spim alebo vo snoch vidim ich normalne aj za bieleho dna. Ak ma niekto podobne skusenosti alebo mi o tom vie povedat viac nech sa prosim ozve. 🙏

iriska13
15. mar 2021

@valerka365 skus sa obrátiť sem :
https://www.modrykonik.sk/group/2096/
...len sa pridaj do skupiny...možno ti dakto poradí....😉

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

Ak si este nenavstívila psychiatra, skús. Pokial viem, pri schizoidných poruchách sa vyskytujú halucinácie. Ďalší môj dojem samozrejme je čisto vymyslená téma 🙂 #deathnote

slniecko_12
15. mar 2021

modli sa za duše v očistci, skús navštíviť psychiatra, ak nepomôže, potom kňaza

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

@slniecko_12 fakt toto poradie? modlenie, psychiater, kňaz? :D

slniecko_12
15. mar 2021

@snazilka_bio_mamka keď na to niekto neverí, tak jeho problém...radím jej, nie vám

lenkakravcova
15. mar 2021

@valerka365
Sú dve možnosti.
Bud je to psychická choroba (halucinácie), alebo sú to jinnovia.

Pre vylúčenie toho prvého je vhodné navštíviť lekára.

K druhej možnosti - ak sú to jinnovia, tak si ich nevšímaj. V tom prípade je to dar, že ich vidieť môžeš. Sú to bytosti, ktoré na zemi žijú rovnako ako ľudia len akoby v inej dimenzii, kde ich takmer nikto nevidí (raz za čas ma niekto dar ich vidieť, no týchto ľudí je ako šafranu). Nevyhladavaj ich spoločnosť, neprihovaraj sa im, mohli by ťa začať otravovať keby prišli na to, že ich vidíš. Ublížiť ti nemôžu, ale môžu byť otravní. V islame sa nazývajú takto, kresťania ich nazývajú dusami (myslia si ze ide o ľudí), niektoré viery dokonca démonmi (avšak oni, jinnovia, nie sú len negatívni, sú rôzni, majú rovnako slobodnú vôľu ako my).

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

@slniecko_12 ja som sa len spytala na to divné poradie .... ale v podstate máte pravdu, len mi je smutno z toho, ze jej radite knaza ked ma evidentne psychické problémy.

mimca77
15. mar 2021

Urcite sa porad s lekarom. Vobec to nemusi byt psychiatrickeho charakteru, mozno by viac povedalo neurologicke vysetrenie, kamarat mal podobne preludy, len videl ine veci (farebne geometricke tvary len tak kade tade visiace vo vzduchu), uz si myslel, ze je to psychicky problem a nakoniec mu zistili nador na mozgu, nastastie nezhubny, po operacnom zakroku a zotaveni sa to uz neobjavilo, uz su to tusim tri alebo styri roky. Ak bude neurologicke vysetrenie ciste, tak potom jednoznacne smer psychiater.

stanulienkat
15. mar 2021

Nie je chorá, ani nepotrebuje kňaza. Sú kovidove prázdniny- ona sa len nudí.

slniecko_12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ndrag
15. mar 2021

https://dusevnezdravie.sk/schizofrenia/
Odporucam kontaktovat obvodneho lekara nech ta posle na dalsie vysetrenie.

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

@stanulienkat však jasné... nádejná mladá spisovateľka :D

jankapepe
15. mar 2021

@valerka365 aké lieky berieš?

annamarin
15. mar 2021

Veď ale v tme alebo ked je clovek unavený, tak občas vidí také somariny. 😄 A hlavne v zrkadlach, rohu miestnosti a tak. A cim viac sa sústredí, či tam niečo nie je tým častejšie si to všíma a myslí, že sa mu niečo deje. Alebo? Ja tiež vidím takéto srandy obcas a nemyslím, ze mám nejakú poruchu. 😄 Ak sa mýlim tak sorrko no, ale podla mna staci, ked zamerias myšlienky inde.

bosorka2302
15. mar 2021

Zacinajuca schiza zrejme. Urcite smer psychiater

alexka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexka89
15. mar 2021

Mozno mas dar ako ta herecka zo stratených duší mala by si to využívať a v tvojom pripade posielať tie čierne postavy do temnôt

ester102
24. okt 2021

@valerka365 pravdepodobne si v nejakom okultizme, co je tazky hriech proti Bohu, vtedy sa otvarame roznym demonom, treba sa obratit k Bohu robit pokanie vyznat hriechy,zrieknut sa okultizmu,spirituzmu,magie

dollyzv
24. okt 2021

Halucinácie môžu byť aj následok tumoru na mozgu..neviem ako dlho si zo školy,resp. Ako dlho trvaju tvoje halucinácie,ale šla by som ako prvé za neurológom a potom psychiatrom..

matqa411211
24. okt 2021

@ester102 a ty si akoze kto ze ju hned odsudis ze je v nejakom okultizme ked ju vobec nepoznas? Kokos

liusa82
24. okt 2021

Ako ja nechápem prečo sa jej tu niektoré doslova vysmievate.Jasné môžu to byť aj preludy čoby nie ale dávno je dokázané že existuje aj iný duchovný svet nie len tento náš.Ale to taký človek čo sa tým nezaoberá alebo tomu neveri tak ani nikdy nepochopi.Skús tie skupiny tuto na koňovi ako ti aj hore radili

monka105
24. okt 2021

Bože baby, niektoré ste tu pekne hnusné, vysmievate sa jej, popritom to nemusí byť vôbec vymyslená téma a možno má naozaj problém. Človek aby sa sem aj bál niečo napísať. 🙄 Autorka, skús psychiatra. Môže to byť naozaj začínajúca schizofrénia. Ak ti ten povie, že si v poriadku, skús sa obrátiť na niekoho, kto sa takýmito paranormálnymi ja mi zaoberá a vie ti pomôcť.

ester102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ester102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka1389
25. okt 2021

@valerka365 su tu ine skupiny tam to zazivaju niektore podobne.Treba tam napisat oni ty poradia pomozu....

matqa411211
25. okt 2021

@ester102 aka pravda? Ako ty mozes vediet ze to co si trepla do vetra je pravda? "Pravdepodobne si", to akoze co si konstatovala? Raz konstatujes a raz hovoris pravdu o ktorej ani nevies ci je vobec pravda len si to myslis, tak si vyber

ester102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natal
26. okt 2021

@valerka365 moja znama takto videla postavy a nechcem ta strasit, ale mala nador na mozgu. Zacalo to postavami, ktore videla v zornom poli. Presne ich opisovala ako tmave, cierne postavy. Potom videla diery v zemi aj ked tam neboli, neskor mala halucinacie, ktore nas dost vystrasili a to napr. ze je mrtva a idu ju pochovat. Uplne realne to prezivala. Alebo sa rozpravala s osobami, kt. sme nevideli. Mysleli sme si, ze potrebuje psychiatra. Najprv sla k svojej dr a ta ju nastastie namiesto psychiatrie poslala na neurologiu a tam jej prisli na to, ze ma nador. Bol nastastie nezhubny. Operovali ju a od vtedy sa nic take nezopakovalo. Nechaj to na svoju obvodnu doktorku. Trvaj na CT hlavy. Drzim palce a ries to s dr co najskor.

janul1k123
3. jan 2022

Neviem prečo sa jej vysmievate , sú ľudia ktorí vidia alebo cítia alebo počujú duchov duše iné veci sú viac vnímavý a majú dar . Napríklad ja som nikdy také veci nevidela ale videla som ducha a nie raz dokonca nie len ja ale aj manžel . Vôbec slečna nie je vadna vadny ste vy ktorí na to neveríte . Ja ich vidím ale od istého času už nie , tak dobre chcem mať kľudný život a chcem mať od toho pokoj . Takže vy čo ju posielate na psychiatriu , tak si choďte medzi druhou a treťou ráno na cintorín a potom uvidíme čo tu napíšete. A propo nikdy som nebola ani nič ani nechcem mať dočinenia s okultizmon je to dar ktorý nám od mala .

luci310
4. jan 2022

@liusa82 ako je dokázané že existuje okrem nášho aj iný svet?