Vychádzka s dieťaťom v čase zákazu

obleckozaecko
7. jan 2021

Ahojte, opravte ma - v meste v centre môžem ísť kočíkovať do 100m od bydliska, alebo ako to je teraz? Prírodu mám totiž len autom dostupnú. Tiež som sa chcela spýtať ako to máte s kurzami a detskými ihriskami. Ja som tieto aktivity pozastavila ale ihrisko, ktoré máme pod domom je plné. Ja už tomu nerozumiem...

dzejsik
7. jan 2021

@obleckozaecko môžeš ísť vrámci starostlivosti o dieťa

miriam_s
7. jan 2021

@obleckozaecko vo výnimke je starostlivosť o dieťa -.nie je to viac špecifikované čiže vychádza mi z toho že môžte aj v meste... U nás tiež dokopy príroda nie je ale vyberám trasy kde nechodí vela ľudí a je to.

dzejsik
7. jan 2021

@dzejsik a u nás bývajú ihriská na zimu zamknuté každý rok, takže do 1.4. je neprístupné

obleckozaecko
autor
7. jan 2021

Dakujem tak pojdeme na prechadzku aspon @dzejsik u nas ihrisko spristupnuje mestka cast vo vybranych hodinach, akurat ma prekvapuje ze teraz ho nezatvorili...nedava mi to zmysel, ked chcu obmedzit koncentraciu v jednom pristore.

obleckozaecko
autor
7. jan 2021

a kurzy Vam prosim pozastavili? napriklad plavania atd.

mogaa
7. jan 2021

@obleckozaecko pokiaľ nie si z Nitranskeho kraja tak prechádzky v pohode...ale ihriská určite nie😉

mogaa
7. jan 2021

@obleckozaecko no to musí byť pozastavené keďže je zákaz stretávania sa😉

dzejsik
7. jan 2021

@obleckozaecko tak to už je aj o rodičoch - na veľkom ihrisku sa zo 6-8 ľudí roztratí a ostatní by mohli vedieť počkať, kým sa to uvoľní (len nie každému to dochádza)