Zabudli ste už niekedy svoje dieťa?

petronesa
8. júl 2012

Zaujíma ma to nakoľko vidím, že sa stali prípady keď dieťa zabudli v horúčavach v aute čo žiaľ skončilo katastrofálne. mne osobne sa nestalo že by som zabudla niekde dieťa ale popravde už sa mi na 10 min. stratilo v obchodnom centre a to som len na 2 sekundy malú spustila z očí. A napadlo ma to aj, že pred týždňom kamarátka nakupovala v obchode zo svojou 17 mesačnou dcérou mala toho veľa bo sa k nim sťahuje svokra s manželom pohádaná atď. a v obchode jej zavolal manžel ona nahnevaná vyšla z obchodu telefonovala po 4 minútach sa otočila že nech si malá pohne a dieťa nikde tak šprintovala do obchodu naštastie sedela u predavačky na pulte.Stalo sa Vám už niečo podobné???????

lenka_b
9. júl 2012

Este sa mi to nestalo, aby som na dceru zabudla. Stale je to moja priorita mysliet na nu, ci je ok a tak... V aute ju spat necham, ale tu je podnebie ine, cize ''udusenia'' sa nebojim. Ale to ju necham tak, ze okna su stiahnute, alebo aj dvere otvorene, nech ''dospi'' to, co potrebuje, ale ja ju cakam tiez v aute, alebo vedla auta, ale nikdy ju nenecham samu... Tiez som sa zamyslala nad tym, ako ludia mozu zabudnut deti v aute v takych horucavach. Ano, uznavam, kazdy z nas zije asi uponahlanym zivotom, ale mne sa to zda neprijatelne nieco take, ako ''zabudnut'' dieta v aute. Stale na malu pozeram, kde je, co robi a tak..Mam panicky strach z unosu deti na organy a ine zverstva... Aj ked je s manzelom, ktoremu verim na 100%, tak volam aj 3 krat do dna, aby som sa uistila, ze je v poriadku 🙂

didiana333
9. júl 2012

hahaha...výborná téma... 😉 No síce nie som na to hrdá,ale raz za život sa mi stalo,že som nejak zabudla na syna v družine...fakt som si to nikdy nevedela vysvetliť,no stalo sa...bola som spolahnutá,že ho muž donesie domov,no a ked muž došiel,tak som automaticky myslela,že aj syn je doma...len zrazu niekto pred domom zvonil...a to učitelka mi doniesla môjho prváčika domov... 😅 ešteže bývala na našej ulici...došli aj so zmrzlinou,takže malý si to vtedy aj užil...nuž,stáva sa...ale hanbím sa za to dodnes.... 😔 😉 🙂

mata25
11. júl 2012

dieta som este nezabudla v aute, ale psa uz 3x. samozrejme nie nadlho, ale raz som sa musela vratit z bytu dolu na parkovisko, a 2x som ju zabudla u babky pred domom. inak mi akurat 2x utiekol starsi syn v hypermarkete a stratil sa, ale on nema problem, dokonca si ma dal vyhlasit a na informaciach zabaval predavacky vysmiaty ako leco. "zabit ho je malo", proste chlap, bol stastny za mal obecenstvo. vacsinou viem odhadnut kde sa podel, lebo on vzdy presne vie kam smeruje, nikdy sa nestrati len tak, vzdy ho najdem v hrackach, alebo pri niecom co ho predtym zaujalo.