Zhoršený spánok trojmesačného bábätka

22. jún 2020

Ahojte, mam troj mesačne babatko, uz mi veľmi pekne spinkal, niekedy od 10 večer do 5 rána a podobne, plus mínus, sme na UM, dávame večer biogaiu probiotika, plus som do každého jedenia davala sab simplex, avšak začalo sa mi zdať ze vždy po jedle mal ako keby kŕče, tak som sab simplex vysadila a naozaj hneď ten deň po každom jedle spokojný, bez placu, ale začal sa mi v noci budiť každé 2-3 hodiny, čo pred tým prespal skoro celu noc uz.... Nechapem tomu, že pokiaľ mu sab simplex spôsoboval kŕče a vysadila som, prečo sa mu horšie spinka, mozno to je aj niečím iným, napadá vás niečo? Papame okolo 130-140 ml mliečka každú dávku, cize si nemyslím, že by to bolo, že treba zvýšiť dávku jedla.... Dakujem

rebeka_02
22. jún 2020

V tomto období začína prvá spankova regresia....my sme na Tom boli rovnako, mala má už 4 mesiace a cca 2-3 týždne sme boli hore od 1-3 rána...bolo to také obdobie ale neboj ako prišlo tak aj odíde....síce to nieje ešte ani u nás 100% ale zlepšilo sa to

carduelis
22. jún 2020

Toto je bezna vec. Deti medzi tymi 2-4 mesiacmi naozaj dobre spia a potom sa to meni, spanok sa bude velmi menit, treba sa tomu prisposobit 🙂 babatko zacne byt fyzicky aktivnejsie a vzdy pri tychto skokoch moze byt aj spanok viac prerusovany

autor
22. jún 2020

@rebeka_02 ahaaa, takze je to niečo bezne, ja uz rozmýšľam, ze čím to je, čo som také zásadne urobila, ze nastala taka zmena, a teda asi len treba prečkať

autor
22. jún 2020

@carduelis musim si teda zvyknúť zasa na takýto iný režim a snáď sa to časom zasa zlepší

carduelis
22. jún 2020

Áno, hlavne sa netreba sa kazdu cenu snazit zostat pri jednom rezime. Dobry blog o tomto je prosimspinkej.cz

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz