Zlé sny u štvorročného dieťatka

mamanadruhuu
27. júl 2021

Ahojte. Dospelí ľudia mávajú zlé sny, viem to z vlastnej skúsenosti, niekedy sa sama zobudím s plačom, alebo mam strach...
No poslednú dobu sa staršej dcére sníva že ju niekto strieľa, raz mi hovorila, že ju strieľal hruška, teraz že mladšia sestra...
Deti nikdy nepozerali nič ohľadom strieľania, alebo žiadne hry nevideli, myslím si, že ani nepočuli.
Horsie je, že sa budí s obrovským plačom, naposledy sa celá triasla, oči mala overené ale ako keby nevnímala ma coskoro 4 roky. Ďakuje.

klip0
27. júl 2021

@mamanadruhuu a chodí teraz do škôlky ? V škôlkach zbrane síce nebývajú medzi hračkami, ale možno sa chlapci tak hrajú a jej to nieje príjemné a takto sa jej to spojí do sna. Alebo aj inde medzi deťmi ak také videla

choco6
27. júl 2021

Moj ma 2,8 roka a minule sa zobudil ze sa zlakol prasiatka. Pozeral pesnicku o 3 prasiatkach 🙈🤣 celkovo ma nejake obdobie ze hovori ze sa boji a toho sa zlakol, podla mna zacina spracovavat nove emocie 🤷

mamanadruhuu
autor
28. júl 2021

@klip0 do škôlky nechodí...

@choco6 no co sa týka rozprávok tak to len také, ktoré sú slušne, nikdy im nepustam strieľanie ani vraždy nič preto mi to je divne :/ chúďatko malé