Zlý spánok 11 mesačnej dcérky

gyarmati
30. sep 2013

Mamičky poradte mi alebo ktoré máte podobné skúsenosti,ako ste to riešili vy?Či riešiť sa to ani nedá 🙂 akurát to vydržať!!!Malá bude mať 4-tého 11 mesiacov,a týždeň sa mi pravidelne zobúdza okolo 3-ej a zaspí mi asi tak o 5-ej nadránom.Neplače,len je taká nekľudná,mrví sa,začne loziť v posteli,potom keď si ju nevšímam,tak v tedy sa začne čertiť.Alebo keď si myslím že už spí,tak sa zasa posedí sama,začne sa rozprávať!Hovoria že to je od zúbkov,ale keby to bolo preto tak by neplakala?Má 7 zúbkov a vyšli jej celkom bez problémov,tak neviem.Som zvedavá na váš názor,a chcela som sa aj troška tak vyžalovať 😉 Krásny deň vám prajem,ideme aj my na čerství vzduch 😉

sante81
30. sep 2013

pridám svoju skusenost, moja toto robila ked mala 7-8 mes, 2 hod v noci hore a mala debatny kruzok, po tme sa vyprávala, cestovala, natahovala baldachyn, preslo to samé. teraz ma 15 mes a idu jej očné zuby, bola 2 tyždne chora, tak sa uplne pokazil rezim dna - spánkovy a večer mi zaspáva tak, ze je tuhá do 2 min, zaspí v postielke, a po hodine sa zobudí a začne revat, reve do vtedy pokym ju neprelozím k sebe do postele a nedrzím ju za ruky. takze moj večerny program vyzerá asi takto skoro uz mesiac. chodím spavat okolo 20.30 ako si to moja dcéra zelá, vačšinou zaspím s nou, lebo ked vstanem, tak jej senzory to hned zachytia a uz je hore a reve. takze bud rada ze vám 7 zubkov vyslo bez problémov a priprav sa aj na horsí scenár.

josenka
30. sep 2013

@gyarmati Je to veru na porazenie 😅 , aj náš to robieval a prešlo to samé.

jankatt1
30. sep 2013

Doverne to poznám. Toto mi malý robil od 7 mesiacov. Vždy som si ho dala k sebe do postele, držala za ruku a spala ďalej. On si uvedomil, že spíme, že má spinkať aj on a nebol problém. Ticho bez pohnutia ležkal medzi mnou a partnerom a zaspinkal 🙂 a dovod? Zúbky . Ono, aj keď na ďasienkach nevidíš, nič, on to cíti. Moj nemal s prvými šiestimi zúbkami problém, ani sme nevedeli, že mu idú no od siedmeho zúbka... to bolo ach jaj ☹. Musíte len vydržať 🙂

gyarmati
autor
30. sep 2013

@sante81 Juj moja dúfam že to už horšie nebude 😀
@josenka
@jankatt1 Baby,veru že je to pravda že detičky nie sú rovnaké,ani súrodenci.U staršej dcérky sme toto nemali,niekedy už ma manžel aj zdrbe,prepáčením že ich porovnávam 😝 Lara,staršia dcérka bola do 5-6 mesiacov veľmi zlá spáčka,ale potom sa tak zmenila,na nepoznanie,spala pekne,a nehovorím že kde sme ju dali tam aj zostala,ale bola oveľa kludnejšia.Jej som mohla ukazovať z knižiek zvieratká,riekanky som jej spievala,zaujímalo ju to,a Sofika,tá keď bola bábätko bola kludnejšia,aj som si myslela že aj taká zostane,ale čo by ona od 5 mesiacov je ako čert,5 minút nevydrží s jednou hračkou,a darmo sa jej chcem venovať,nezaujíma ju to,maximálne chytí leporelo a začne ju hrýzť 😀 alebo ju zahodí,a spievať si môžem akurát len pre seba 😝